Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Zebranie Wiejskie w Komorowie [ZDJĘCIA]

15 czerwca 2020

W Domu Ludowym w Komorowie w niedzielę odbyło się Zebranie Wiejskie. W spotkaniu uczestniczył wójt gminy Wierzchosławice oraz wiceprzewodniczący Rady Gminy Wierzchosławice Zbigniew Suda.

Podczas zebrania mieszkańcy jednogłośnie zdecydowali o wsparciu z budżetu sołeckiego m.in. miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej oraz budowy boiska z bezpieczną – poliuretanową nawierzchnią.

Z kolei wójt Andrzej Mróz zaprezentował informację na temat planowanych inwestycji w Komorowie oraz podsumował działania samorządu gminnego w kontekście inwestycyjnym na terenie całej gminy.

Wśród spraw poruszanych przez mieszkańców nie zabrakło kwestii związanych z wycinką lub obcinką drzew znajdujących się przy drogach. Część z nich jednak znajduje się przy drodze powiatowej, stąd konieczne będzie zwrócenie się o wykonanie niezbędnych prac do Zarządu Dróg Powiatowych. Mieszkańcy zwracali także uwagę m.in. na: konieczność modernizacji Domu Ludowego, tworzenie studzienek odprowadzających wodę oraz organizację transportu zbiorowego do Tarnowa.

 

 

 

Ostatnia modyfikacja: 15 czerwca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast