A-klasa
W tej kolejce wszystkie nasze drużyny rozegrają swoje mecze na wyjeździe. Będą to mecze z gatunku ostatnich szans, by pozostać w walce o awans do klasy okręgowej. Zespół z Wierzchosławic jedzie na mecz do Pogórskiej Woli, która już odprawiła z kwitkiem zespół z naszej Gminy. Liczymy, że uda się tam wygrać i ciągle być w grze o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Zawodników z Gosławic czeka cięższe zadanie, gdyż udadzą się do Rzuchowej, wicelidera rozgrywek, który w meczach u siebie nie przegrał dotąd żadnego meczu. Chcący ciągle być w grze o awans muszą tam zdobyć jakiekolwiek punkty. Drużyna z Mikołajowic udaje się na wyjazd do Ołpin, gdzie zmierzy się w meczu z miejscową Olszynką. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie, wydaje się że kolejna wygrana jest w zasięgu i na to liczymy w tym spotkaniu.

KS Rzuchowa – LKS Gosłavia Gosławice 28 wrzesień 16:00 – sobota
LKS Olszynka Ołpiny – LKS Dunajec Mikołajowice 28 wrzesień 16:00 – sobota
Pogoria Pogórska Wola – LKS Wierzchosławice-Ostrów 29 wrzesień 15:00 – niedziela

B-klasa
W tej kolejce, nasze zespoły podzieliły się po równo, gdyż 2 mecze zostaną rozegrane na terenie naszej gminy, a dwa na wyjeździe. Mecze u siebie rozegrają zespoły z Łętowic i Kępy Bogumiłowickiej. Wydaje się że łatwiejsze zadanie czeka zespół Radaru, gdyż zmierzy się z zespołem z Tarnowca. Oba zespoły maja po 10 pkt w tabeli, więc zapowiada się ciekawe spotkanie. Z kolej zaś zespół z Kępy podejmować będzie tarnowską Iskrę. By myśleć o punktach w tym meczu, gospodarze muszą zagrać o niebo lepiej niż w poprzednim spotkaniu. Mecze wyjazdowe czekają przed zespołami z Rudki i rezerw Wierzchosławic. Cięższe zadanie czeka zespół rezerw LKS Wierzchosławice-Ostrów. W obliczu braku wzmocnień z pierwszego zespołu wyjazd do najdalszej drużyny w naszym podokręgu, czyli Czermnej, wydaje się być trudną przeprawą dla tych młodych chłopców. Zespół LKS Rudka Bobrowniki Komorów jedzie na mecz do Sokoła Wałki. Liczymy, że po zmianach kadrowych, zespół ten zacznie punktować i odbije się od dna w tabeli.

LKS Radar Łętowice – KS Tarnowiec 28 wrzesień 16:30 – sobota
LKS Sokół Wałki – LKS Rudka Bobrowniki Komorów 28 wrzesień 16:30 – sobota
SKS Liwocz Czermna – LKS Wierzchosławice-Ostrów 29 wrzesień 11:00 – niedziela
KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – KS Iskra Tarnów 29 wrzesień 13:00 – niedziela

Zespoły młodzieżowe
W tej kolejce w kategorii trampkarz zespół z LKS Wierzchosławice-Ostrów czeka pojedynek na wyjeździe z MUKS TAP Tarnów, natomiast zespół z Mikołajowic zagra na wyjeździe z zespołem z Koszyc. W kategorii młodzik zespół z LKS Wierzchosławice-Ostrów zagra na wyjeździe z zespołem z Ładnej. Mamy nadzieje za uda się utrzymać im zwycięską passe i zaliczą kolejną wygraną  w tych rozgrywkach. W najmłodszych grupach, młodzi chłopcy z AP Wierzchosławice i LKS Wierzchosławice-Ostrów rozegrają swoje turnieje szkoleniowe Ligi Małych Orłów w niedziele na obiekcie Zbylitowskiej Góry w kategorii skrzat, żak i orlik.

Trampkarze
MUKS TAP Tarnów –  LKS Wierzchosławice-Ostrów 28 wrzesień 13:30 – sobota
KS Koszyce Wielkie – LKS Dunajec Mikołajowice  –  29 wrzesień 10:00 – niedziela

Młodziki
LKS Ładna – LKS Wierzchosławice-Ostrów 29 wrzesień 11:30 – niedziela

Orliki
AP Wierzchosławice, LKS Wierzchosławice-Ostrów –  II runda LMO – 28 wrzesień 09:00 – sobota (Zbylitowska Góra)

Żaki
LKS Wierzchosławice-Ostrów – II runda LMO – 28 wrzesień 09:00 – sobota (Zbylitowska Góra)

Skrzaty
AP Wierzchosławice, LKS Wierzchosławice-Ostrów –  III runda LMO – 28 wrzesień 09:00 – sobota (Zbylitowska Góra)

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony