Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Wycieczki, warsztaty i sport, czyli wspaniała zimowa zabawa! ATRAKCYJNE FERIE W GMINIE WIERZCHOSŁAWICE!

21 stycznia 2022

Dobiega końca pierwszy tydzień ferii zimowych. Dzieci z terenu Gminy Wierzchosławice korzystają z półkolonii organizowanych przez Gminne Centrum Kultury. W ramach całodziennego pobytu mają zapewnione pełne wyżywienie,  opiekę wychowawcy, dodatkowe ubezpieczenie oraz moc atrakcji, wycieczek i warsztatów. W ramach zajęć uczestnicy byli w Żywym Muzeum Obwarzanka, na pieszej wycieczce do schroniska na Jamnej, w kinie, na kręglach, we Fly Parku. Odbyły się warsztaty robienia łapaczy snów oraz warsztaty profilaktyczne dotyczące uzależnienia od Internetu. Oprócz tego każda chwila wykorzystywana jest na zabawy w śniegu.

W tym roku organizowany jest również turnus sportowy przy współpracy z Akademią Piłkarską Wierzchosławice. Tu czas dzieci wypełniają treningi, sparingi i turnieje piłkarskie. Są też luźniejsze aktywności – kino, kręgle, Fly Park.

Bogaty program wypoczynku jest możliwy dzięki wsparciu finansowemu Gminy Wierzchosławice.

Spotkania „Ferie w Bibliotece” realizuje także Gminna Biblioteka Publiczna w Wierzchosławicach. Warsztaty odbywają się w każdy wtorek, środę i czwartek.

Więcej fotografii z ferii w Gminie Wierzchosławice znajduje się na profilach facebookowych organizatorów:

Ostatnia modyfikacja: 21 stycznia 2022

Komentowanie jest wyłączone.