Skład Rady Gminy Wierzchosławice kadencji 2018 – 2023:

  1. Małgorzata Moskal – Przewodnicząca Rady Gminy
    (malgorzata.moskal@wierzchoslawice.pl)
  2. Paweł Dąbrowski – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
    (pawel.dabrowski@wierzchoslawice.pl)
  3. Zbigniew Suda – Wiceprzewodniczący Rady Gminy
    (zbigniew.suda@wierzchoslawice.pl)
  4. Krzysztof Broński – (krzysztof.bronski@wierzchoslawice.pl)
  5. Jan Dzierwa – (jan.dzierwa@wierzchoslawice.pl)
  6. Roman Kucharski – (roman.kucharski@wierzchoslawice.pl)
  7. Maria Lech (maria.lech@wierzchoslawice.pl)
  8. Mieczysław Liszka – (mieczyslaw.liszka@wierzchoslawice.pl)
  9. Ewelina Mach – (ewelina.mach@wierzchoslawice.pl)
  10. Jan Mirek – (jan.mirek@wierzchoslawice.pl)
  11. Tadeusz Mitera – (tadeusz.mitera@wierzchoslawice.pl)
  12. Edward Tarczoń – (edward.tarczon@wierzchoslawice.pl)
  13. Józef Wiśniewski – (jozef.wisniewski@wierzchoslawice.pl)
  14. Krzysztof Wiśniewski – (krzysztof.wisniewski@wierzchoslawice.pl)
  15. Władysław Witek – (wladyslaw.witek@wierzchoslawice.pl)

Przewodnicząca Rady Gminy Wierzchosławice – Małgorzata Moskal pełni dyżury dla mieszkańców w Biurze Rady Gminy Wierzchosławice (Urząd Gminy Wierzchosławice, I piętro)  w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 1500 – 1700.

Kontakt z Przewodniczącym Rady Gminy Wierzchosławice w innym terminie jest możliwy po wcześniejszym uzgodnieniu w Biurze Rady Gminy Wierzchosławice (Urząd Gminy Wierzchosławice, I piętro – tel. 14 631-90-26).

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony