Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Wizyta posła Norberta Kaczmarczyka w Urzędzie Gminy [ZDJĘCIA]

7 czerwca 2021

Dziś w Urzędzie Gminy Wierzchosławice odbyło się spotkanie wójta gminy Andrzeja Mroza z posłem Norbertem Kaczmarczykiem oraz Dyrektorem Biura Poselskiego Dariuszem Niemcem.
 
Podczas spotkania poruszono najważniejsze kwestie dotyczące zamierzeń inwestycyjnych gminy Wierzchosławice, zarówno dotyczące działalności ochotniczych straży pożarnych, ale także planów samorządu dotyczących rozwoju infrastrukturalnego.
 
– Gmina Wierzchosławice ma ambitne plany rozwoju oraz ogromny potencjał, którzy mam nadzieję uda się wykorzystać dzięki dobrej współpracy – mówi poseł Norbert Kaczmarczyk. – Jak wiele samorządów, tak i gmina Wierzchosławice boryka się z pewnymi problemami, ale jestem zbudowany dzisiejszym spotkaniem i na pewno nie jest to moja ostatnia wizyta w tej urokliwej gminie.
– Prezentowane przeze mnie argumenty spotkały się ze zrozumieniem Pana Posła, który zadeklarował pomoc w pewnych obszarach – relacjonuje wójt Andrzej Mróz. – Liczymy na to, że wspólnie uda nam się przezwyciężyć pojawiające się trudności, a mieszkańcy naszej gminy niebawem usłyszą dobre informacje.
 

Ostatnia modyfikacja: 7 czerwca 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast