Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Wielkie serca Mieszkańców! Gmina Wierzchosławice zagrała razem z WOŚP [ZDJĘCIA]

2 lutego 2021

Ponad 5,5 tysiąca złotych udało się zebrać w naszej gminie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W niedzielny Finał włączyła się również gmina Wierzchosławice oraz Gminne Centrum Kultury. 

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. 100-lecia Ruchu Ludowego zbierali datki w centrum Wierzchosławic. Po kilku godzinach spędzonych na mrozie, rozliczanie zbiórki w szkole umiliła im pyszna pizza serwowana przez Restaurację ,,Pod Królewskim Karpiem”.

Swoją akcję przygotowały także Panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Łętowicach, które upiekły barwne i smaczne babeczki dla darczyńców.

Dodajmy, że w Urzędzie Gminy Wierzchosławice była z kolei zlokalizowana puszka stacjonarna WOŚP, do której urzędnicy mogli także wrzucać datki.

Nadal trwa natomiast zbiórka w Internecie. Wójt Gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz przekazał na licytację WOŚP obraz pt. “Dom rodzicielski Wincentego Witosa w słoneczne popołudnie”. Obraz wykonany techniką piórka, tuszu i ekoliny. Rozmiar obrazu: 29cm szerokości i 20 cm wysokości plus passe-partout.

Zachęcamy do licytowania!

https://allegro.pl/oferta/dom-rodzicielski-wincentego-witosa-10160477661?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

 

 

Ostatnia modyfikacja: 2 lutego 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast