Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Wędkarze rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice [ZDJĘCIA]

29 września 2020

23750 gramów – to wynik zwycięzcy zawodów wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice.W minioną sobotę na stawie w Trzydniakach miała miejsce rywalizacja wędkarzy o Puchar Wójta. O okazały puchar rywalizowało w tym roku na poszczególnych sektorach blisko 50 wędkarzy. Patronem honorowym zawodów był wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz.
 
W sektorze ,,A” najlepszy wynik osiągnął Dominik Krasoń (6970 gramów), drugi był Damian Ciastoń (4280 gramów), a trzeci wynik osiągnął Dominik Przybyło (2755 gramów). Rywalizację w sektorze ,,B” wygrał Mariusz Drobot wyciągając z wody 23 750 gramów. Drugi był Jerzy Gorzelański z wynikiem 7390 gramów. Z kolei trzecie miejsce przypadło Andrzejowi Ciastoniowi (1110 gramów). Natomiast w sektorze ,,C” zdecydowanie najlepszy wynik zdobył Tomasz Sokołowski (5775 gramów). Drugie miejsce zajął Kamil Zamiatała (1610 gramów). Trzeci był Stefan Stachura (965 gramów).
 
– Gratuluję nie tylko zwycięzcy, ale wszystkim uczestnikom i organizatorom. Gmina Wierzchosławice kojarzy się wszystkim z aktywną formą spędzania czasu, a rywalizacja wędkarska idealnie wpisuje się w charakter naszej gminy. Bardzo się cieszę, że tradycje wędkarskie są podtrzymywane i wśród zawodników jest tylu młodych pasjonatów tego sportu – podkreślał wójt Andrzej Mróz.
 
Organizatorami zawodów byli Wójt Gminy Wierzchosławic wspólnie z Okręgiem Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnowie.
 
Zawody były współfinansowane przez Urząd Gminy Wierzchosławice.

 

Ostatnia modyfikacja: 29 września 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast