Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Ważny komunikat w sprawie punktów paszportowych!

2 listopada 2022

Szanowni Państwo,

na prośbę Wojewody Małopolskiego uprzejmie informujemy, że w związku z zaplanowanym na 13 listopada 2022 r. wejściem w życie nowej ustawy o dokumentach paszportowych i wynikającymi z niej koniecznymi zmianami technicznymi, nastąpią ograniczenia w działalności wszystkich punktów paszportowych w okresie od 8 do 13 listopada 2022 r.

Komunikat Wojewody Małopolskiego

W Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie: od godz. 14.00 w dniu 8 listopada do 10 listopada nie będzie możliwości składania wniosków paszportowych oraz odbioru paszportów.

W terenowych punktach paszportowych (w Bochni, Brzesku, Chrzanowie, Gorlicach, Limanowej, Myślenicach, Nowym Targu, Olkuszu, Oświęcimiu, Wadowicach): w dniach 7-10 listopada nie będzie można złożyć wniosku o wydanie paszportu, natomiast od godz. 14.00 w dniu 8 listopada do 10 listopada nie będzie można odebrać paszportu.

Czasowe ograniczenia w działalności punktów paszportowych wynikają z koniecznych zmian technicznych. Poprzedzać one będą wejście w życie nowej ustawy, która przyniesie też usprawnienia w pozyskiwaniu dokumentów paszportowych.

Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2022

Komentowanie jest wyłączone.