W ten weekend nasze zespoły czekają kolejne zmagania piłkarskie. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią na ten weekend.

A-klasa

W tej kolejce ligowej wszystkie nasze zespoły rozegrają mecze na własnych boiskach. Najciekawiej zapowiada się niedzielny pojedynek LKS Wierzchosławice-Ostrów z zespołem Rzuchowej. Obecnie w tabeli oba zespoły plasują się na podium, odpowiednio na trzecim i drugim miejscu, więc stawka tego pojedynku będzie bardzo wysoka. Strata w tym meczu punktów, w przypadku wygranej lidera, może drogo kosztować zespół Wierzchosławic. Trzeba będzie mocno się postarać w następnych kolejkach aby zniwelować różnicę punktów. Lider rozgrywek, czyli zespół LUKS Skrzyszów łatwo mieć nie będzie, bo przyjeżdża do Gosławic, które złapały ”passę” i od 3 kolejek są nie pokonane. Zespół z Gosławic chcąc podjąć walkę w tym sezonie o awans do klasy okręgowej, musi w tym meczu postarać się zdobyć punkty. Po zdobytych pierwszych punktach zespół z Mikołajowic podejmował będzie u siebie zespół z Radlnej, więc kolejne 3 punkty wydają się być w zasięgu drużyny Dunajca.

LKS Gosłavia Gosławice – LUKS Skrzyszów 07.09.2019 r. 17:00 – Sobota
LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Rzuchowa 08.09.2019 r. 12:00 – Niedziela
LKS Dunajec Mikołajowice – KS Radlna 08.09.2019 r. 17:00 – Niedziela

 B-klasa

W tych rozgrywkach zespoły z naszej Gminy póki co nie odgrywają zbyt dużej roli, zajmując odległe miejsca w tabeli. W tej kolejce zespół z Kępy będzie podejmował zespół z Niwki. Patrząc na miejsce w tabeli widzimy szansę na przełamanie. Czy uda się wykorzystać do tego atut własnego boiska? Zapraszamy w sobotnie popołudnie no boisko do Kępy Bogumiłowickiej, by dopingować nasz zespół. Rezerwy zespołu Wierzchosławic czeka bardzo trudny pojedynek z niepokonanym do tej pory zespołem z Rzepiennika Strzyżewskiego. Liczymy na to, że wzmocnieni zawodnikami z pierwszej drużyny zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie. Z kolei zaś zespół z LKS Rudka Bobrowniki Komorów podejmował będzie u siebie Zryw Wielka Wieś. Po blamażu w ostatniej kolejce, liczymy na to że uda im się tym razem wygrać ten mecz i nawiązać skuteczna walkę z zespołami, które są wyżej w tabeli, o wyższe miejsca. Zespół Radaru Łętowice czeka pauza w tej kolejce ze względu na to, iż wycofał się zespół z Szynwałdu.

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – Zryw Wielka Wieś 07.09.2019 r. 17:00 – Sobota
KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – KS Niwka 07.09.2019 r. 17:00 – Sobota
LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Rzepiennik Strzyżewski 08.09.2019 r. 16:00 – Niedziela

Radar Łętowice – pauza

Rozgrywki młodzieżowe

W ten weekend ruszają rozgrywki młodzieżowe, w których występują nasze najmłodsze zespoły. Zespoły AP Wierzchosławice i LKS Wierzchosławice-Ostrów udają się na pierwszy turniej Rozgrywek Ligi Małych Orłów w kategorii Skrzat. W sobotę zespoły Młodzików i Trampkarzy LKS Wierzchosławice-Ostrów  zmierzą się z tym samym przeciwnikiem, czyli Westovią Tarnów.

Skrzaty
Turniej Ligi Małych Orłów  07.09.2019 r. 9:00-11:00 – stadion Błękitni Tarnów

Trampkarze
LKS Wierzchosławice-Ostrów – Westovia Tarnów 07.09.2019 r. 09:30 – Sobota

Młodziki
LKS Wierzchosławice-Ostrów – Westovia Tarnów 07.09.2019 r. 13:00 – Sobota

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony