Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

W pościgu za czołówką, mecz derbowy w Rudce

18 października 2019

A-klasa
W najbliższej kolejce wśród naszych drużyn w A-klasie mecze rozegrają tylko zespoły z Wierzchosławic i Mikołajowic. Drużyna Gosławic będzie pauzować w tej kolejce ze względu na to, że wycofał się zespół z Dębiny. Spotkania jakie nas czekają są niebywałej stawki. Zespół z Wierzchosławic będzie podejmował lidera rozgrywek. Porażka w tym meczu sprawi, że strata punktowa będzie już na tyle duża, że o szansach na awans do wyższej klasy będzie bardzo trudno. Zespół z Mikołajowic czeka mecz z gatunku o”6 punktów”. Drużyna z Koszyc ma tylko 4 punkty przewagi. Wygrana Dunajca w tym meczu sprawi, że strata do zespołów zajmujących bezpieczną pozycję zmniejszy się. W przypadku wygranej jest szansa, że runda jesienna może zakończyć się happy endem.

LKS Gosłavia Gosławice – pauza

LKS Wierzchosławice-Ostrów – LUKS Skrzyszów – 20 październik 12:00 – niedziela

LKS Dunajec Mikołajowice – LKS Koszyce Wielkie – 20 październik 15:00 – niedziela

B-klasa
W tej kolejce na pierwszy plan wysuwa się zespół z Rudki będący ostatnio w zwyżkowej formie. Podejmował będzie u siebie w meczu derbowym zespół z Kępy Bogumiłowickiej. Zapraszamy w sobotnie popołudnie wszystkich chętnych, chcących obejrzeć ten mecz. W tym samym czasie rezerwy Wierzchosławic czeka trudna przeprawa z zespołem Siedlisk. Mamy nadzieje, że sprawią niespodziankę i wygrają swój pierwszy mecz w tym sezonie. Drużyna z Łętowic w niedzielne południe uda się na mecz do niedalekiej Wielkiej Wsi. Jest to zespół z czołówki tabeli, ale liczymy na to, że przełamią oni passę 3 porażek z rzędu i zdobędą punkty w tym meczu.

LKS Wierzchosławice-Ostrów – Alfa Siedliska – 19 październik 15:00 – sobota

Zryw Wielka Wieś – LKS Radar Łętowice – 20 październik 15:00 – niedziela

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – 19 październik 15:00 – sobota

Zespoły młodzieżowe
Trampkarze
W tej kolejce zespół Trampkarzy z Wierzchosławic rozegra u siebie mecz z zespołem rezerw Fundacji Górnik Tarnów. Liczymy na to, że w tym meczu staną na wysokości zadania i zdobędą pierwsze punkty w tym sezonie.

LKS Wierzchosławice-Ostrów – Fundacja Górnik II Tarnów -19 październik 9:30 – sobota

Młodziki
W ten weekend młodzi chłopcy z Wierzchosławic mają pauzę.

Orliki, Żaki, Skrzaty
W ten weekend zapraszamy do Zbylitowskiej Góry, gdzie obydwie grupy Orlików i Żaków z naszej Gminy rozegrają kolejny turniej szkoleniowy. Natomiast zespół Skrzatów z AP Wierzchosławice uda się we wtorek do Mędrzechowa na Turniej Szkoleniowy organizowany przez PPN Żabno.

AP Wierzchosławice, LKS Wierzchosławice-Ostrów – IV runda LMO – 19 październik 09:00, 12:00 – sobota (Zbylitowska Góra) – Orliki

LKS Wierzchosławice-Ostrów – IV runda LMO – 19 październik 09:00 – sobota (Zbylitowska Góra) – Żaki

AP Wierzchosławice – Turniej szkoleniowy Ligi Żaków – 22 październik 16:00 – Mędrzechów – wtorek

Ostatnia modyfikacja: 28 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Powiększanie czcionki
Kontrast