A-klasa
Miniona kolejka nie była zbytnio udana dla naszych zespołów. LKS Wierzchosławice-Ostrów po raz czwarty nie zdołały zdobyć trzech punktów i niebezpiecznie zbliżają się do miejsc, w których będą walczyć tylko o utrzymanie w tym sezonie. Dunajec Mikołajowice liczył na zdobycz punktową w Ołpinach, lecz przegrał 2:1, zdobywając swoją bramkę w doliczonym czasie gry przez Jakuba Krakowskiego. Jedyna drużyna która zaskoczyła na plus jest LKS Gosłavia Gosławice. Zespół ten miał najtrudniejsze zadanie, bo mierzył się z wice liderem rozgrywek LKS Rzuchowa. Wynik jaki osiągnęli jest nie lada zaskoczeniem. Wygrana stosunkiem 6:1 napawa bardzo dużym optymizmem na kolejne mecze i zmniejsza straty punktowe do miejsc dających awans do klasy okręgowej. Niewątpliwie bohaterem tego spotkania był Józef Wróbel, który strzelił 4 bramki. W tabeli ligowej zespół z Gosławic zajmuje 7 miejsce, tracąc 5 punktów do lidera. LKS Wierzchosławice-Ostrów niebezpiecznie osuwa się w dół tabeli na 10 miejsce, a zespół z Mikołajowic wciąż zajmuje 13 miejsce.

KS Rzuchowa – LKS Gosłavia Gosławice 1:6 (0:1)
Bramki: Józef Wróbel x4, Dominik Kwater, Konrad Marszałek.

LKS Olszynka Ołpiny – LKS Dunajec Mikołajowice 2:1 (2:0)
Bramki: Jakub Krakowski

Pogoria Pogórska Wola – LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:0 (0:0)

B-klasa
Żaden z naszych zespołów nie zdołał zdobyć 3 punktów w tej kolejce. Jedynie zespół z LKS Rudka przegrał nieznacznie, bo tylko jedną bramką. Natomiast zespoły z Kępy i Łętowic przegrały różnicą 3 bramek. Z kolei zaś rezerwy Wierzchosławice-Ostrów przegrały 12:1. Pojechały na ten mecz w 10 osobowym składzie, w którym większość zawodników była w wieku juniorskim. Lepiej by może było, gdyby mogli rywalizować na poziomie juniora starszego i mieli możliwość równej szansy w rywalizacji sportowej na „zielonej murawie”.

LKS Radar Łętowice – KS Tarnowiec 1:4 (1:2)
Bramki: Kamil Korman

LKS Sokół Wałki – LKS Rudka Bobrowniki Komorów 1:0

SKS Liwocz Czermna – LKS Wierzchosławice-Ostrów 12:1 (6:0)
Bramki: Kamil Gołąb

KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – KS Iskra Tarnów 2:5 (1:4)
Bramki: Dawid Brończyk, Kamil Tarka

Zespoły młodzieżowe

Trampkarze
W tej kolejce żaden z zespołów nie zdobył kompletu punktów. LKS Wierzchosławice-Ostrów przegrał 19:0 z zespołem z MUKS TAP Tarnów, a Dunajec Mikołajowice 6:3 z KS Koszyce Wielkie. W tabeli nasze zespoły zajmują dwa ostatnie miejsca.

MUKS TAP Tarnów –  LKS Wierzchosławice-Ostrów 19:0 (9:0)

KS Koszyce Wielkie – LKS Dunajec Mikołajowice  6:3 (2:1)

Bramki: Maciej buczek x2, Kacper Boryczko

Młodziki
Młodzi chłopcy z Wierzchosławic wygrali kolejny mecz w rozgrywkach. Tym razem nie dali się pokonać zespołowi z Ładnej, wygrywając z nim 7:1. Na uwagę zasługuje fakt, iż 4 bramki w tym spotkaniu strzelił Tomasz Skóra. W tabeli rozgrywek zajmują eq aequo pierwsze miejsce z drużyna z Tarnowa.

LKS Ładna – LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:7 (0:4)
Bramki: Tomasz Skóra x4, Jakub Witek, Adam Głowacz, Jakub Majcher

Orliki
Zespół z AP Wierzchosławice w tej rundzie zremisował bezbramkowo jeden mecz a cztery przegrał. Z kolei zaś LKS Wierzchosławice Ostrów 3 mecze przegrał, a jeden wygrał. Jedyną bramkę strzelił w tym turnieju Kacper Szczupak.

Żaki
W tej rundzie dość dobrze poszło chłopcom z LKS. Na 3 mecze dwa wygrali a jeden tylko przegrali z zespołem z Niecieczy. Bramki zdobywali: Kamil Bańbor x2, Krystian Pietrzyk x2, Gabriel Iwanek

Skrzaty
W tej kategorii wiekowej dwie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze, gdyż łącznie wygrały 4 mecze, jeden zremisowały i jeden przegrały. Dla zespołu AP Wierzchosławice bramki strzelali: Adam Sikora x3, Ksawery Dzierwa x3, Szymon Sroka x3, Adam Kiełbasa x2, Eryk Wojtowicz a dla LKS Wierzchosławice-Ostrów strzelali: Samuel Bysiek x10, Malwina Barczak x4, Jakub Głowacki x3, Karol Barczak x2, Ksawery Bogusz, Hubert Fudalej

Poniżej przedstawiamy fotorelację. Zdjęcia: Łukasz Wojtowicz i Marek Kowalik

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony