W ostatni dzień lipca zostały rozegrane rozgrywki grupowe Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice. W grupie A na boisku LKS Rudka triumfował zespół LKS Gosłavia Gosławice, przed zespołem gospodarzy i LKS Wierzchosławice – Ostrów, natomiast w grupie B na boisku w Łętowicach , pierwsze miejsce zajął zespół z Mikołajowic, przed gospodarzami i zespołem KS Cezar Kępa Bogumiłowicka.

Zapraszamy na rozgrywki niedzielne, od godziny 15:00, gdzie w meczu o pierwsze miejsce zmierza się zespoły z Mikołajowic i Gosławic, o trzecie miejsce z Rudki i Łętowic, natomiast w meczu o 5 miejsce zagrają zespoły LKS Wierzchosławice-Ostrów i KS Cezar Kępy Bogumiłowickiej.

Wyniki

Grupa A

LKS Wierzchosławice Ostrów – LKS Gosłavia Gosławice  0:1 (0:0)
Bramki: ‘25 Józef Wróbel – rz.k.
LKS Rudka Bobrowniki Komorów – LKS Wierzchosławice-Ostrów 0:
LKS Gosłavia Gosławice – LKS Rudka Bobrowniki Komorów 0:0

Tabela

  1. LKS Gosłavia Gosławice 2m 4pkt 1:0
  2. LKS Rudka Bobrowniki Komorów 2m 2pkt 0:0
  3. LKS Wierzchosławice-Ostrów 2m 1pkt 0:1

Grupa B

LKS Radar Łętowice – LKS Dunajec Mikołajowice 0:3 (0:2)
Bramki: ‘8 Jakub Krakowski, ‘24 Mateusz Gajdur, ‘36 Marcin Mastalerz
KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – LKS Radar Łętowice 1:2 (0:2)
Bramki: ‘39 Mateusz Nosek – ‘9, ‘19 Tomasz Kozioł
LKS Dunajec Mikołajowice – KS Cezar Kępa Bogumiłowicka 1:0 (1:0)
Bramki: ‘1 Bartłomiej Gajdur

Tabela

  1. LKS Dunajec Mikołajowice 2m 6pkt 4:1
  2. LKS Radar Łętowice 2m 3pkt 3:4
  3. KS Cezar Kępa Bogumiłowicka 2m 0pkt 1:3

Składy zespołów:

LKS Wierzchosławice Ostrów: Kacper Skowroński, Jakub Nędza, Jacek Radliński, Przemysław Woźniak, Jakub Leśniak, Dawid Gala, Piotr Stolarczyk, Jakub Moneta, Karol Lech, Filip Tryba, Rafał Bryl, Hubert Rogóż, Jakub Skóra, Adrian Szwed, Sebastian Nachel, Mateusz Malinowski, Bartłomiej Kowal ,Szymon Nosal
Trener: Szymon Nosal

LKS Gosłavia Gosławice: Łukasz Lechowicz, Dominik Kwater, Dariusz Morys, Wojciech Rzepski, Milosz Batko, Dawid Sroka, Michał Kwater, Dominik górka, Krzysztof rzepa, Jakub Hołda, Józef Wróbel, Piotr Kwiecień, Rafał Stawarz, Konrad Marszałek, Mateusz Skóra, Dominik Frańczyk, Robert Rzepa
Trener: Krzysztof Rzepa

LKS Rudka Bobrowniki Komorów: Tomasz Kądziołka, Jakub Karaś, Bartosz Cich, Marcin Jarząb, Patryk Smoleń, Mateusz Fudalej, Sławomir Seremet, Bartłomiej Rogóż, Bartosz Bartnik, Dawid radliński, Michał Sacha, Jakub baran, Krzysztof Kocoł, Łukasz Węgrzyn, Kacper Minor, Mateusz biały, Konrad Kabat
Trener: Krzysztof Kocoł

LKS Radar Łętowice: Mateusz Baut, Maciej Niedojadło, Grzegorz Bysiek, Gerard Grabiec, Łukasz Żyra, Dawid Kuzdra, Filip Pytka, Marcin Armatys, Tomasz Kozioł, Maciej Suda, Marcin Wojcieszek, Patryk Karaś, Łukasz Nasiadka, Szymon Ogar, Łukasz Tracz, Wojciech Padło, Konrad Kuzdra, Jakub Stefańczyk, Krzysztof Radzik
Trener: Albert Kuczera

LKS Dunajec Mikołajowice: Jakub Czeczot, Przemysław Krawiec, Sławomir Sumara, Mateusz Gajdur, Marcin Mastalerz, Damian Jarosz, Jakub Bibro, Szymon Moskal, Jakub Krakowski, Bartłomiej Gajdur, Tomasz Skorka, Dariusz Malisz
Trener: Damian Jarosz

KS Cezar Kępa Bogumiłowicka: Emanuel Rodak, Oćwieja Grzegorz, Kozioł Jan, Czeczot Dawid, Jewulski Konrad, Kozik Radosław, Duda Dariusz, Borkowski Robert, Nosek Mateusz, Borkowski Bartłomiej, Doraczyński Dominik, Stylski Michał, Hebda Marek, Tyrka Adrian, Oćwieja Sebastian, Brończyk Dawid
Trener: Mateusz Nosek

Poniżej krótka fotorelacja

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony