Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z Łętowic [ZDJĘCIA]

7 grudnia 2020

Miła niespodzianka spotkała wczoraj dzieci z Łętowic, które odwiedził Święty Mikołaj. O to aby Gość z Laponii dotarł do każdego domu zadbało prężnie działające w tej miejscowości Koło Gospodyń Wiejskich.

Mikołaj wraz z elfami podróżował w pięknych saniach, które z racji braku śniegu zostały umieszczone na lawecie. Barwny korowód przemierzył wszystkie główne ulice w Łętowicach niosąc radość, uśmiech i coś słodkiego dla młodych mieszkańców.

Chcieliśmy chociaż w ten sposób rozweselić dzieci. Z racji epidemii koronawirusa nie odbywają się tradycyjne mikołajki, dlatego postanowiłyśmy w trosce o uśmiech najmłodszych zaprosić Świętego Mikołaja na wycieczkę po Łętowicach – mówi Joanna Twardowska, szefowa KGW Łętowice. – Odzew był bardzo duży, szczerze nie spodziewałam się takiego zainteresowania.  Wszyscy wychodzili, dziękowali. Przyjeżdżali mieszkańcy z całej gminy, a nawet Tarnowa żeby zobaczyć Mikołaja! 

Gospodynie z Łętowic znane są ze świetnie zorganizowanej działalności. Jeśli w coś się angażują to całym sercem i z pasją. Tak było w minioną niedzielę, ale również wtedy, gdy brakowało maseczek i Panie z Łętowic pozytywnie odpowiedziały na apel Wójta Gminy Wierzchosławice szyjąc dla seniorów ponad 2000 stylowych maseczek ochronnych.

Gratulujemy kolejnego sukcesu!

 

 

Ostatnia modyfikacja: 7 grudnia 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast