Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dot. udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych

16 grudnia 2019

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Wierzchosławice na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne organizowane w ramach mikroprojektu pn. „Internet i MY – rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Wierzchosławice” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18.12.2019 r. (środa) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzchosławice, pok. nr 12 (I piętro) o godz. 11.00 .

Tematyka spotkania:

  1. Informacja o mikroprojekcie i możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych;
  2. Możliwość zgłoszenia się na szkolenie w zakresie jednego z modułów tematycznych:
  • „Rodzic w Internecie”
  • „Mój biznes w sieci”
  • „Moje finanse i transakcje w sieci”

Na każdy moduł tematyczny przypadać będzie 12 h zegarowych. Szkolenia będą prowadzone w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach.

Mikrogrant jest realizowany w ramach projektu pn. Dostępny wirtu@lny świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”  współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa nr 3 Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Operatorem mikrograntu jest: Collegium Progressus z siedzibą w Gródku nad Dunajcem 28, 33-318  Gródek nad Dunajcem.

Ostatnia modyfikacja: 16 grudnia 2019

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast