Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dot. udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych

20 lipca 2020

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Wierzchosławice na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne organizowane w ramach mikroprojektu pn. „Internet i MY – rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Wierzchosławice” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 20.07.2020 r. (poniedziałek) na auli w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach o godz. 18.00 .

Tematyka spotkania:

  1. Informacja o mikroprojekcie i możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych.
  2. Możliwość zgłoszenia się na szkolenie w zakresie jednego z modułów tematycznych:
  • „Moje finanse i transakcje w sieci”
  • „Tworzę własną stronę internetową (blog)”
  • „Kultura w sieci”

Na każdy moduł tematyczny przypadać będzie 12 h zegarowych. Szkolenia będą prowadzone w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach, w grupach liczących od 8 do 10 osób. 

Osoby zgłaszające się na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne proszone są o zachowanie szczególnych środków ostrożności zgodnie z obecnie obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi (osłona ust i nosa, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu).

Serdecznie zapraszamy!

Mikrogrant jest realizowany w ramach projektu pn. „Dostępny wirtu@lny świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”  współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa nr 3 Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Operatorem mikrograntu jest Collegium Progressus z siedzibą w Gródku nad Dunajcem 28, 33-318  Gródek nad Dunajcem.

Ostatnia modyfikacja: 20 lipca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast