Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne dot. udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych

8 czerwca 2020

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy Wierzchosławice na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne organizowane w ramach mikroprojektu pn. „Internet i MY – rozwój kompetencji cyfrowych w Gminie Wierzchosławice” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie odbędzie się w dniu 16.06.2020 r. (wtorek) w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Wierzchosławice, pok. nr 12 (I piętro) o godz. 14.00 .

Tematyka spotkania:

  1. Informacja o mikroprojekcie i możliwości udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych.
  2. Możliwość zgłoszenia się na szkolenie w zakresie jednego z modułów tematycznych:
  • „Moje finanse i transakcje w sieci”- 1 grupa
  • „Tworzę własną stronę internetową (blog)” – 1 grupa
  • „Kultura w sieci” – 1 grupa

Na każdy moduł tematyczny przypadać będzie 12 h zegarowych. Szkolenia będą prowadzone w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach, w grupach liczących od 8 do 10 osób. 

Osoby zgłaszające się na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne proszone są o zachowanie szczególnych środków ostrożności zgodnie z obecnie obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi (osłona ust i nosa, dezynfekcja dłoni, zachowanie dystansu).

Mikrogrant jest realizowany w ramach projektu pn. Dostępny wirtu@lny świat – szkolenia komputerowe dla mieszkańców województwa małopolskiego i świętokrzyskiego”  współfinansowanego z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa, Oś Priorytetowa nr 3 Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, Działanie 3.1 Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych. Operatorem mikrograntu jest Collegium Progressus z siedzibą w Gródku nad Dunajcem 28, 33-318  Gródek nad Dunajcem.

Ostatnia modyfikacja: 8 czerwca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast