Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Spotkanie informacyjne nt. projektów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie

12 września 2019

W dniu 3.09.2019 r. w Urzędzie Gminy Wierzchosławice odbyło się spotkanie informacyjne realizowane w ramach Porozumienia o zawiązaniu współpracy na rzecz nowych możliwości rozwoju zawodowego osób dorosłych w związku z realizacją przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie projektów Kierunek Kariera, Kierunek Kariera Zawodowa oraz Nowy Start w Małopolsce.

W spotkaniu uczestniczyły m.in. Dyrektorki Szkół, Sołtysi z terenu naszej gminy. Wszystkich uczestników powitał Wójt Gminy  Wierzchosławice – Pan Andrzej Mróz. Spotkanie prowadziła przedstawicielka Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Pani Marta Wnęk.
Szczegółowe Informacje nt. realizowanych projektów znajdują się na naszej stronie www.wierzchoslawice w odnośniku „Wójt Gminy poleca DORADZTWO I DOPŁATY DO SZKOLEŃ”. W Urzędzie Gminy Wierzchosławice są również dostępne ulotki informacyjne o realizowanych projektach.
Zachęcamy mieszkańców do zapoznania się z ofertą projektów realizowanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i udziału w nich.

Ostatnia modyfikacja: 11 grudnia 2019

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast