Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Spółka SIM Małopolska wybrała projektanta budowy budynków mieszkalnych wielorodzinnych!

20 września 2022

W dniu 16 września 2022 roku w Brzesku, miało miejsce oficjalne podpisanie umowy na „Opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. Inwestycja nr 9: „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego na działce nr 137/20 w m. Wierzchosławice” – budowa 40 lokali mieszkalnych w m. Wierzchosławice, w ramach programu Społecznych Inicjatyw Mieszkaniowych (SIM).

Spółkę SIM Małopolska, zajmującą się przygotowaniem i budową budynków wielorodzinnych, powołało w sierpniu zeszłego roku 16 gmin: Brzesko, Borzęcin, Ciężkowice, Dąbrowa Tarnowska, Gnojnik, Gorlice, Korzenna, Miechów, Rabka-Zdrój, Ryglice, Stary Sącz, Trzciana, Tuchów, Wieliczka, Wierzchosławice, Zakliczyn.

Wykonawcą dokumentacji została firma: ABC Pracownia Projektowa Bożena Nosiła. Całkowita wartość umowy wynosi 165 312,00 brutto. W Wierzchosławicach  do dyspozycji oddanych zostanie 40 lokali mieszkalnych o zróżnicowanym metrażu, będących alternatywą dla osób o niskich dochodach oraz małej zdolności kredytowej.

Wizualizacja budynku oraz zagospodarowania terenu dostępna jest pod adresem: https://simmalopolska.pl/inwestycja/

Nabór wniosków mieszkańców planowany jest na przełomie miesięcy września/października. Oficjalna informacja o otwarciu naboru ukaże się już wkrótce. W związku z tym zachęcamy do śledzenia strony www.wierzchoslawice.pl, a także do odwiedzin oficjalnej strony www.simmalopolska.pl, na której na bieżąco pojawiają się informacje dotyczące nie tylko naszej gminy, ale także pozostałych gmin biorących udział w projekcie.

Ostatnia modyfikacja: 20 września 2022

Komentowanie jest wyłączone.