Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Ścieżka rowerowa Wierzchosławice-Dwudniaki – Velo Dunajec nominowana w plebiscycie „Fundusze Europejskie są w Małopolsce”

20 października 2021

Dom Ludowy im. Wincentego Witosa w Wierzchosławicach, ścieżka rowerowa Wierzchosławice-Dwudniaki – Velo Dunajec oraz Publiczny Żłobek w Bogumiłowicach zostały nominowane do udziału w plebiscycie na najlepszy projekt w powiecie realizowany z Funduszy Europejskich w Małopolsce.

Konkurs pn. „Fundusze Europejskie są w Małopolsce” ma na celu odkrycie i pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu.

Zachęcamy wszystkich, aby oddać swoje głosy w szczególności na  ścieżkę rowerową Wierzchosławice-Dwudniaki – Velo Dunajec. Nowy odcinek ścieżki rowerowej połączył Wierzchosławice z trasą Velo Dunajec. Głosować można TUTAJ: https://www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl/glosowanie/powiat-tarnowski/sciezka-rowerowa-wierzchoslawice-dwudniaki-velo-dunajec

Aby oddać głos należy wybrać projekt z mapy Małopolski lub z listy powiatów oraz podać swój adres e-mail. Głos będzie zaliczony dopiero po zweryfikowaniu adresu poprzez kliknięcie w specjalny link przesłany automatycznie na wskazaną skrzynkę e-mailową.

Głos można oddać codziennie! 

 

Termin głosowania

Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 r.

Ostatnia modyfikacja: 20 października 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast