Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Rozgrywki B-klasy na start

14 sierpnia 2020

Po wznowieniu rozgrywek A-klasy, w najbliższy weekend swoje zmagania zaczynają drużyny grające w rozgrywkach B-klasowych. Jako pierwsi na boisku pojawia się zespoły z Rudki i Łętowic. Ci pierwsi zmierza się w p9ojedynku z rezerwami Unii Tarnów. Skład drużyny Unii jest niewiadomą, ale liczymy, że zespół z Rudki potwierdzi swoje aspiracje A-klasowe w tym sezonie i pewnie pokona przeciwników.

Z kolei zespół z Łętowic rozegra mecz z zespołem z Tarnowca. Wydaje się po meczach kontrolnych, że zespól z Łętowic ma wreszcie tak liczną kadrę, iż dołączy do zespołu z Rudki w tym sezonie w walce o awans do A-klasy. Rezerwy zespołu z Wierzchosławic pojadą na mecz do Wałek z tamtejszym Sokołem. Po pierwszym sezonie już rozegranym, mamy nadzieje w tym sezonie zespół ten będzie spisywał się o wiele lepiej.

Zespoły grające w A-klasie, po kiepskim początku, mają okazję się zrehabilitować w ten weekend. LKS Gosłavia Gosławice, po środowej wygranej w Pucharze Polski, będzie podejmować u siebie zespół z Pogórskiej Woli. Nie będzie to łatwy pojedynek, gdyż zespół gości zawsze zalicza się do czołówki drużyn grających w rozgrywkach A-klasy, ale mamy nadzieje, że po dobrych ostatnich meczach, Gosławicom uda się zdobyć punkty w tym meczu. Zespół z Mikołajowic podejmie u siebie zespół ze Śmigna. Po dość nieszczęśliwej porażce w ostatnim meczu, liczymy na to, że w tym spotkaniu sięgną po komplet punktów. Najtrudniejsze zadanie czeka zespół z Wierzchosławic, gdyż wyjazd do Zgłobic, jednego z faworytów tych rozgrywek, może się okazać dość trudną przeprawą. Mamy nadzieje że ten weekend będzie bardziej udany dla naszych drużyn

 

 

LKS Zgłobice – LKS Wierzchosławice-Ostrów 15.08.2020r. 17:00 – sobota

LKS Gosłavia Gosławice – LKS Pogoria Pogórska Wola 15.08.2020r. 17:00 – sobota

LKS Dunajec Mikołajowice – KS US Śmigno 16.08.2020r. 17:00 – niedziela

 

LKS Radar Łętowice – KS Tarnowiec 15.08.2020r. 16:00 – sobota 

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – Unia II Tarnów 15.08.2020r. 16:00 – sobota

Sokół Wałki – LKS Wierzchosławice-Ostrów II 15.08.2020r. 17:00 – sobota

Ostatnia modyfikacja: 14 sierpnia 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast