Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Razem dla Martynki, okaż serce przyjdź – podziękowanie za udział w Kiermaszu Świątecznym

9 kwietnia 2021

Szanowni Państwo, bardzo serdecznie dziękujemy tym, którzy wzięli udział w kiermaszu charytatywnym nawet pośrednio z Anglii, pomagając w leczeniu i rehabilitacji 3-letniej Martynki Pytko z Bobrownik Małych.

Dzięki dobrym sercom oraz Państwa hojności w Bobrownikach Małych udało się zebrać kwotę 4686 zł, w Rudce 2005 zł, w Komorowie 1945 zł. Łącznie zebrano 8636 zł. i taką kwotę przekazałyśmy rodzicom.

Serdecznie dziękujemy, koleżankom ze Stowarzyszenia CASTOR, KGW „Bobrowianki” z Bobrownik Małych, KGW „Nad stawem” z Rudki, KGW z Komorowa, osobom które nie należą do żadnej z wymienionych organizacji ale z dobroci serca upiekły pyszne ciasta, Annie Golec, Marcie Wilk, Bożenie Czuj, Natalii Kowalik, Angelice Stefańskiej-Szal, Marcie Durdek, Marioli Kabat, członkini Klubu Senior 60+ za piękne ozdoby świąteczne.

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Darczyńcom, przedstawicielom Gminy Wierzchosławice, Andrzejowi Mrozowi -Wójtowi Gminy, Irenie Kowal- Sekretarz Gminy, Małgorzacie Moskal-Przewodniczącej Rady Gminy, Mieczysławowi Liszka-Radnemu Gminy, Marii Lech- Radnej Gminy, Nauczycielkom ze Szkoły Podstawowej w Rudce, Sołtysowi  Bobrownik Małych, Proboszczowi Parafii Rudka oraz wszystkim wspaniałym mieszkańcom Bobrownik Małych, Rudki i Komorowa za przekazanie środków finansowych.

Po raz kolejny udowodniliście Państwo, że nie jest Wam obojętny los innych, utwierdziliście nas w przekonaniu, że jesteście ludźmi wrażliwymi. Niech dobroć wróci do Was podwójnie.

Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa………..wtedy proste –  DZIĘKUJĘ – zawiera wszystko, co chcemy wyrazić.

Dorota Katra

 

 

 

 

Ostatnia modyfikacja: 12 kwietnia 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast