Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Puchar Wójta: 1. kolejka okiem trenerów

25 czerwca 2020

Trenerski dwugłos po pierwszych meczach Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice

LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Gosłavia Gosławice 3:1

Szymon Nosal (trener LKS Wierzchosławice-Ostrów):

Pierwszy mecz kontrolny w naszym wykonaniu rozegrany w nowej formule Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice okazał się dla nas zwycięski. W mojej opinii w pełni kontrolowaliśmy to spotkanie, jak zazwyczaj na własnym boisku. Gra na posiadanie piłki to coś co wyróżnia nasz zespół, jednak nie ustrzegliśmy się błędów w obronie, które doprowadziły do rezultatu 1:1. W końcowych minutach wykorzystane sytuacje przesadziły o wyniku. Wynik mógłby być wyższy, ale mój zespół nie wykorzystał jeszcze rzutu karnego.

Adrian Czyż (trener LKS Gosłavia Gosławice):

W dzisiejszym meczu mimo bardzo dobrej gry mojego zespołu i stworzeniu sobie licznych sytuacji bramkowych to drużyna gospodarzy po końcowym gwizdku mogła cieszyć się ze zwycięstwa. Przy odrobinie szczęścia wynik mógł być zgoła odmienny. W mojej ocenie byliśmy drużyną przeważającą, ale nie umieliśmy udokumentować tego bramkami. Gratuluję zwycięstwa drużynie z Wierzchosławic i życzę powodzenia w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice. Nam pozostają jeszcze 3 mecze, które za wszelką cenę będziemy chcieli przechylić na swoją szalę.

LKS Radar Łętowice – LKS Rudka Bobrowniki Komorów 3:4

Mateusz Moskal (trener LKS Radar Łętowice):

Nasi rywale od początku kontrolowali spotkanie i mimo dwóch naszych sytuacji sam na sam prowadzili do przerwy 3:0. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy dołożyli czwartego gola i wydawać by się mogło, że to koniec emocji w tym meczu. Nic bardziej mylnego! Pokazaliśmy serce do walki i ostatnie 30 minut spotkanie toczyło się pod nasze dyktando. Strzeliliśmy 3 bramki i mimo jeszcze kilku okazji niestety musieliśmy uznać wyższość naszych rywali.

Mateusz Nosek (trener LKS Rudka Bobrowniki Komorów):

Nasz pierwszy mecz w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice oceniam pozytywnie. Uważam, że przez większość czasu kontrolowaliśmy spotkanie, choć w końcowej części meczu zespół z Łętowic pokazał się z bardzo dobrej strony. To dopiero początek okresu przygotowawczego do nowej rundy i czeka nas sporo pracy. Cieszy fakt rozgrywania Pucharu Wójta, co nie zawsze w naszej gminie miało miejsce.

 

Ostatnia modyfikacja: 25 czerwca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast