A-klasa
W tek kolejce wreszcie ze swoją skutecznością zaskoczył zespół z Wierzchosławic. Po pierwszej połowie, gdzie wynik był remisowy, wydawało się, że znów nie uda się przełamać złej serii. Dopiero Bartłomiej Frąc strzelając bramkę na początku drugiej połowy otworzył wynik i ostatecznie gospodarze wygrali to spotkanie 4:0. Niestety zespół z Gosławic przegrał ważne spotkanie z zespołem z Koszyc Wielkich. Kto udał się na to spotkanie na pewno nie żałował, bo mógł obejrzeć aż 10 bramek. Szkoda tylko, że to goście strzelili więcej bramek i ostatecznie zespół z Gosławic uległ 4:6. Kolejną porażkę zanotowała drużyna z Mikołajowic. Lider okazał się zbyt mocny i przegrana 4:1 była jak najbardziej zasłużona. Honorowa bramkę dla gospodarzy strzelił Piotr Bibro.

LKS Gosłavia Gosławice – LKS Koszyce Wielkie 4:6 (1:1)
Bramki: Jakub Hołda x2, Dominik Kwater, Józef Wróbel

LKS Wierzchosławice-Ostrów – Orzeł Lisia Góra 4:0 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Frąc, Rafał Bryl, Dawid Gala, Dawid Krzos

LKS Dunajec Mikołajowice – LUKS Skrzyszów 1:4 (0:3)
Bramki: Piotr Bibro

B-klasa
Miniona kolejka przyniosła tylko pozytywny rezultat dla zespołu LKS Rudka Bobrowniki Komorów. W meczu derbowym po dwóch bramkach Bartosza Bartnika, pokonali zespół z Niwki 2:1. Przed pierwszym gwizdkiem zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego długoletniego zawodnika LKS Rudka śp. Franciszka Rogoża. Natomiast reszta naszych zespołów przegrała swoje mecze, tracąc łącznie, aż w tych trzech meczach 18 bramek.

LKS Wierzchosławice-Ostrów –  LKS Sokół Wałki 1:8 (1:5)
Bramki: Kamil Gołąb

LKS Biała Lubaszowa – LKS Radar Łętowice 4:0 (1:0)

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – LKS Niwka 2:1 (2:1)
Bramki: Bartosz Bartnik x2

KP Błękitni 1947 Tarnów – KS Cezar Kępa Bogumiłowicka 6:1 (4:1)
Bramki: Rafał Tyrka

Zespoły młodzieżowe

Trampkarze
Nasze zespoły, grające w tej kategorii wiekowej, zaliczyły kolejną kolejkę bez wygranej i solidarnie zajmują ostatnie miejsca w tabeli ligowej.

LKS Wierzchosławice-Ostrów – KS Koszyce Wielkie  3:10 (2:3)
Bramki: Jakub Majcher, Jakub Witek, Bartłomiej Zymuła

LKS Dunajec Mikołajowice  –  Fundacja Górnik II Tarnów 0:19 (0:5)

Młodziki
Zespól Młodzików LKS Wierzchosławice-Ostrów zaliczył kolejną wygraną w tym sezonie, wygrywając z zespołem rezerw z Koszyc 3:1. W tabeli rozgrywek tylko bilansem bramek przegrywają pierwszą pozycję z zespołem Fundacja Górnik Tarnów.

LKS Wierzchosławice-Ostrów – KS Koszyce Wielkie 3:1 (1:0)

Bramki: Adam Głowacz, Tomasz Skóra, Jakub Majcher

Orliki, Skrzaty

W ten weekend ze względów atmosferycznych, turnieje szkoleniowe zostały odwołane.