Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Pomocna dłoń w Mościckim Centrum Medycznym

6 lipca 2020

Mościckie Centrum Medyczne sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie, w związku z realizacją projektu pn. „Pomocna dłoń” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej informuje o działalności portalu internetowego https://www.pomocnadlon.mcm.net.pl/o-projekcie/.

Portal internetowy skierowany jest do opiekunów osób niesamodzielnych, który zawiera forum, materiały e-learningowe. Ponadto na portalu zawarte są informacje na temat organizacji opieki domowej, postępowania przy określonych chorobach, ośrodkach dziennej opieki i innych miejscach oferujących wsparcie osobom niesamodzielnym i ich opiekunom, możliwości dofinansowań oraz świadczeń. Portal umożliwia także kontakt opiekunów między sobą, tworząc wirtualną grupę wsparcia.

Głównym celem projektu jest organizowanie opieki nad osobami niesamodzielnymi jak najdłużej w miejscu zamieszkania w otoczeniu rodziny w trakcie realizacji projektu w okresie 07.2018-06.2023 ośrodka oferującego kompleksowe wsparcie dla opiekunów i osób niesamodzielnych mieszkających na terenie subregionu tarnowskiego.

Więcej informacji nt. projektu znajduje się na stronie internetowej https://www.mcm.net.pl/pomocnadlon2/lub telefonicznie 14 68 80 599. Mając na względzie pomoc osobą niesamodzielnym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w promocji projektu i zachęcania jego potencjalnych odbiorców do skorzystania z bezpłatnej pomocy.

Ostatnia modyfikacja: 6 lipca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast