Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

PIŁKARSKI WTOREK: Wysokie wygrane naszych drużyn

11 maja 2021

W miniony weekend prawie wszystkie nasze drużyny spisały się bardzo dobrze. Zespół z Gosławic przełamał się w Koszycach Wielkich i odniósł dość przekonujące zwycięstwo 5:1. Zespół z Mikołajowic urządził sobie festiwal strzelecki, gdyż pokonał zespół z Lisiej Góry 7:0. Niestety nie udało się zespołowi z Wierzchosławic wygrać bardzo ważny mecz w Ryglicach. Porażka 6:3 spowodowała ze sytuacja w tabeli robi się nieciekawa i aby myśleć o utrzymaniu w rozgrywkach A-klasy, muszą wygrywać kolejne mecze.

W rozgrywkach B-klasy, obie nasze drużyny zaliczyły dość wysokie zwycięstwa. Zespół z Rudki zatrzymał będący na fali zespół z Łękawicy wygrywając aż 7:1. Zespół z Łętowic pokonał w meczu derbowym zespół z Rudki 5:0.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć drużyny z Gosławic:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=goslavia&set=a.2825201704417660

08.05.2021 r.  Koszyce Wielkie

KS Koszyce Wielkie – LKS Gosłavia Gosławice 1:5 (1:2)

Bramki: Michał Kwater x2, Kamil Krzysztofiak, Bartłomiej Dmuchała, Dawid Sroka

Kartki: Michał Kwater

Skład: Norbert Wróbel, Robert Pawłowski, Michał Kwater, Rafał Stawarz, Dominik Góra (’70 Wojciech Rzepski), Kamil Krzysztofiak, Grzegorz Smolik (’88 Paweł Dobek), Dawid Sroka, Bartłomiej Dmuchała, Andrzej Chłopecki, Józef Wróbel (’90 Krzysztof Rzepa)

 

08.05.2021 r. Ryglice

KS Ryglice – LKS Wierzchosławice-Ostrów 6:3 (2:2)

Bramki: Piotr Kosiaty, Filip Pytka, Artur Radliński

Kartki: Sebastian Nachel, Aleksander Walkiewicz, Maciej Jewuła

Skład: Hubert Rogóż, Tomasz Stawarz, Maciej Jewuła, Artur Radliński, Filip Pytka, Jakub Nędza, Filip Woźniak (‘80 Kamil Gołąb), Mateusz Malinowski (‘70 Sebastian Nachel), Piotr Kosiaty (‘60 Tomasz Bujak), Aleksander Walkiewicz, Łukasz Żyra (‘80 Łukasz Kazimierski)

 

08.05.2021 r. Lisia Góra

KS Orzeł Lisia Góra – LKS Dunajec Mikołajowice 0:7 (0:3)

Bramki: Sławomir Sumara x2, Jakub Kleszcz x2, Jakub Krakowski, Bartłomiej Gajdur, Arkadiusz Rapacz

Kartki: Arkadiusz Rapacz

Skład: Paweł Stefański, Jakub Krakowski, Robert Bator, Arkadiusz Rapacz (‘85 Roger Radliński), Kamil Słupek (‘78 Arkadiusz Janicki), Jakub Kleszcz, Krystian Gajdur, Sławomir Sumara (‘69 Paweł Mirek), Jakub Bibro, Sławomir Krakowski, Bartłomiej Gajdur

 

08.05.2021 r. Łętowice

LKS Radar Łętowice – LKS Niwka 5:0 (3:0)

Bramki: Mariusz Iżyk x2, Kamil Tarka, Dawid Brończyk, Rafał Kuczek

Kartki: Mariusz Iżyk

Skład: Kacper Skowroński, Kamil Tarka, Rafał Kuczek (‘75 Wojciech Padło), Arkadiusz Stefańczyk (‘24 Mariusz Iżyk), Daniel Śliwiński (‘57 Jarosław Warias), Tomasz Kozioł, Jerzy Kuboń, Dawid Brończyk, Kamil Korman, Maciej Suda, Grzegorz Bysiek (‘55 Szymon Ogar)

 

09.05.2021 r. Rudka

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – KS Łękawica 7:1 (4:0)

Bramki: Bartosz Bartnik x2, Bartłomiej Rogóż x2, Mateusz Nosek, Adrian Miśtak, samobój

Kartki: Damian Cich, Marcin Cich

Skład: Marcin turek, Michał Sacha, Mateusz Żurek, Damian Cich, Piotr Bysiek (‘46 Rafał Lech), Marcin Cich (‘70 Jakub Karaś), Sławomir Seremet, Tomasz Seremet, Adrian Miśtak (‘60 Jakub Baran), Mateusz Nosek, Bartosz Bartnik (‘46 Bartłomiej Rogóż)

 

 

Ostatnia modyfikacja: 11 maja 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast