Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

PIŁKARSKA ZAPOWIEDŹ: Wyjazdowy weekend w A-klasie

7 maja 2021

Najbliższy weekend dla naszych zespołów grających w A-klasie zapowiada się dość ciekawie. Po pierwsze, wszystkie nasze zespoły grają swoje mecze na wyjeździe, a po drugie, dla każdej z naszych drużyn każdy mecz ma dość duże znaczenie.

Zespół Gosławic, po ostatnich dwóch remisach, nie może pozwolić sobie na stratę punktów i koniecznie musi wygrać mecz z zespołem LKS Koszyce Wielkie jeżeli chce dalej liczyć się w grze o awans. Zespół z Mikołajowic, po dwóch porażkach, niebezpiecznie zbliżył się do zespołów walczących o utrzymanie. Wygrana nad zespołem z Lisiej Góry może dać im większy komfort grania przed kolejnymi meczami. Dla zespołu LKS Wierzchosławice-Ostrów, mecz z Ryglicami jest kolejnym meczem o przysłowiowe „6 punktów”. Zwycięstwo w tym spotkaniu pozwoli im realnie myśleć o utrzymaniu się na tym poziomie rozgrywkowym.

Zespoły grające w B-klasie rozegrają tę kolejkę na własnych boiskach. Zespół z Łętowic czeka pojedynek derbowy z zespołem z Niwki. Po nieznacznej porażce z liderem rozgrywek, liczymy już w tym meczu na pełną pulę punktów w wykonaniu naszego zespołu. Z kolei zespół z Rudki, podejmować będzie u siebie bramkostrzelny w tej rundzie zespół z Łękawicy. Mamy nadzieje, że najlepsza defensywa w tych rozgrywkach poradzi sobie w tym meczu i 3 punkty zostaną po stronie zespołu z Rudki. Rezerwy zespołu z Wierzchosławic czeka w tej kolejce pauza, spowodowana nieparzystą liczbą drużyn w tych rozgrywkach.

 

LKS Koszyce Wielkie – LKS Gosłavia Gosławice 08.05.2021 r. 17:00 – sobota

KS Ryglice – LKS Wierzchosławice-Ostrów 08.05.2021 r. 17:30 – sobota

KS Orzeł Lisia Góra – LKS Dunajec Mikołajowice 08.05.2021 r. 18:00 – sobota

 

LKS Radar Łętowice – LKS Niwka 08.05.2021 r. 17:00 – sobota

LKS Rudka Bobrowniki Komorów – KS Łękawica 09.05.2021 r. 17:00 – niedziela

 

 

 

Ostatnia modyfikacja: 7 maja 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast