Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

PIŁKARSKA ZAPOWIEDŹ: Utrzymać pozycje lidera

10 września 2021

Obecny sezon wzmógł w naszych drużynach duże apetyty na kolejne zwycięstwa. Zespól z Gosławic, który nie przegrał jeszcze w tym sezonie będzie podejmować na własnym boisku zespół beniaminka, Błękitnych Tarnów. Patrząc na to, że forma naszego zespołu jest dość wysoka, to liczymy, że w tym meczu dopiszą oni kolejne 3 punkty do tabeli.

Zespół z Wierzchosławic powoli depcze po piętach sąsiadom z Gosławic i w kolejnym meczu o pełną pulę powalczy u siebie z zespołem z Lisiej Góry. Zespół ten w ostatnich 3 meczach zdobył zaledwie 1 punkty, więc są duże szanse na to, aby na własnym obiekcie zainkasować kolejne 3 punkty. Zespół z Mikołajowic swój mecz rozegra znów na wyjeździe. Tym razem spotkanie odbędzie się w Siemiechowie, który poza jedną porażką, wygrał do tej pory wszystkie mecze w tym sezonie. Przeciwnik wydaję się dość mocny, ale w ostatnich meczach forma naszego zespołu zaczęła wzrastać i liczymy na to, że powalczą oni o kolejne punkty w tym sezonie.

 

W rozgrywkach B-klasy zespół LKS Rudka Bobrowniki Komorów czeka pauza z powodu nieparzystej liczby drużyn w rozgrywkach.

 

LKS Gosłavia Gosławice – KP Błękitni 1947 Tarnów 11.09.2021 r. 16:00 – sobota

 

WKS Siemiechów – LKS Dunajec Mikołajowice 12.09.2021 r. 13:00 – niedziela

 

LKS Wierzchosławice-Ostrów – Orzeł Lisia Góra 12.09.2021 r. 16:00 – niedziela

 

 

 

 

Ostatnia modyfikacja: 10 września 2021

Komentowanie jest wyłączone.