Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

PIŁKARSKA ZAPOWIEDŹ: Pogoń za liderem

21 maja 2021

Nasze zespoły grające w ten weekend w większości czekają mecze wyjazdowe. Zespoły grające w A-klasie w komplecie udadzą się na wyjazd.

Najkrótszą drogę na mecz pokona zespół z Mikołajowic. Zespół ten będący w coraz lepszej formie czeka spotkanie z drużyną z Koszyc Wielkich. Wygrana w tym meczu pozwoli im zbliżyć się do zespołów, które są wyżej w tabeli i powalczyć o wyższe lokaty na koniec sezonu. W pogoni za liderem zespół Gosławic uda się na mecz do Krzyża z miejscową Iskrą. Jest to zespół środka tabeli i aby zbliżyć się do lidera, zwycięstwo w tym meczu musi być po stronie naszej drużyny. Najdalszy wyjazd, a zarazem najtrudniejszy przeciwnik, jest przed zespołem LKS Wierzchosławice-Ostrów. Po fatalnej stracie punktów z ubiegłego weekendu, pojedynek z Pogórską Wolą może pokazać czy nasz zespół jest w stanie skutecznie punktować i walczyć o utrzymanie w tej klasie rozgrywkowej.

Jedynym zespołem w rozgrywkach B-klasy, którego czeka pojedynek wyjazdowy są rezerwy zespołu z Wierzchosławic. Po ostatniej porażce liczymy na to iż w pojedynku z zespołem z Siedlisk uda się sprawić niespodziankę i urwać punkty miejscowej Alfie. Zespół z Łętowic na własnym stadionie podejmie zespół Sokoła Wałki. Po ostatniej nieznacznej porażce, wierzymy w to, że zdobędą oni 3 punkty w tym spotkaniu. Zespół LKS Rudka Bobrowniki Komorów na kolejne 3 punkty będą polować w spotkaniu z Liwocz Czermna. Przeciwnik zajmuję 4 miejsce w tabeli i o punkty w tym spotkaniu nie będzie łatwo. Jeżeli chcą liczyć się w walce o awans do rozgrywek A-klasy to koniecznie ten mecz muszą wygrać.

 

LKS Koszyce Wielkie – LKS Dunajec Mikołajowice 22.05.2021 r. 18:00 – sobota

KS Pogoria Pogórska Wola – LKS Wierzchosławice-Ostrów 22.05.2021 r. 17:00 – sobota

KS Iskra Tarnów – LKS Gosłavia Gosławice 23.05.2021 r. 10:30 – niedziela

 

LKS Rudka Bobrowniki Komorów –  SKS Liwocz Czermna 22.05.2021 r. 12:00 – sobota

LKS Radar Łętowice –  LKS Sokół Wałki 22.05.2021 r. 15:30 – sobota

LKS Alfa Siedliska – LKS Wierzchosławice-Ostrów II 22.05.2021 r. 17:30 – sobota

 

 

 

Ostatnia modyfikacja: 21 maja 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast