Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Ostania kolejka ligowa

8 listopada 2019

A-klasa
W ostatniej kolejce tarnowskiej A-klasy czekają nas dwa mecze w wykonaniu drużyn z naszej Gminy. Wyjazd do Pogórskiej Woli czeka drużynę z Gosławic. Po ostatniej porażce derbowej, mecz ten ma dość duże znaczenie. Będzie to pojedynek drużyn, które znajdują się bezpośrednio obok siebie. Zwycięstwo w tym meczu pozwoli drużynie z Gosławic przeskoczyć w tabeli rywala – zespół z Wierzchosławic, gdyż on w tej kolejce pauzuje. Zespół Dunajec Mikołajowice tym razem rozegra mecz u siebie z drużyną ze Zgłobic. Ostatnia wygrana daje nadzieję na to, że ta runda może jednak nie być stracona i zwycięstwo w tym meczu da wreszcie awans w ligowej tabeli.

LKS Dunajec Mikołajowice – LKS Zgłobice 09 listopad 13:00 – sobota
KS Pogoria Pogórska Wola – LKS Gosłavia Gosławice 10 listopad 13:00 – niedziela
LKS Wierzchosławice-Ostrów – pauza

B-klasa
W ostatniej kolejce dość ciężkie mecze czekają nasze drużyny. Zespół z Łętowic jedzie na trudny teren do Wałek. Oba zespoły przegrały w ostatniej kolejce, więc każdy będzie chciał wygrać swój ostatni mecz przed przerwą zimową. Drużyna z Kępy rozegra mecz u siebie z wiceliderem rozgrywek. Chcąc zdobyć punkty i opuścić ostatnie miejsce w tabeli musi mocno postawić się drużynie z Lubaszowej. Zespół z Wierzchosławic ostatni swój mecz rozegra na swoim boisku z drużyną Błękitni Tarnów. Mając na uwadze, iż pierwsza drużyna pauzuje w ostatniej kolejce to drugi zespół wzmocniony tymi zawodnikami powinien sprawić niespodziankę w tej kolejce.

LKS Sokół Wałki – LKS Radar Łętowice 09 listopad 13:00 – sobota
KS Cezar Kępa Bogumiłowicka – LKS Biała Lubaszowa 10 listopad 13:00 – niedziela
LKS Wierzchosławice-Ostrów – KP Błękitni 1947 Tarnów 10 listopad 13:00 – niedziela
LKS Rudka Bobrowniki Komorów – pauza

 Zespoły młodzieżowe
Wszystkie nasze grupy młodzieżowe zakończyły swoje zmagania ligowe/turniejowe organizowane przez Podokręgi Piłki Nożnej. W najbliższym czasie przedstawimy podsumowanie drużyn, które uczestniczyły w rozgrywkach. Jeżeli w najbliższym czasie będą one uczestniczyć w kolejnych zmaganiach turniejowych czy sparingowych, to o zaistniałym fakcie będziemy informować w zapowiedzi lub w krótkim podsumowaniu.

Orliki
W najbliższy weekend grupa rocznika 2010 AP-W będzie uczestniczyć w dobrze obsadzonym Turnieju w Brzostku. Liczymy na dobry wynik tej grupy chłopców.

AP Wierzchosławice – Turniej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „Turnieje Sportowe” – 09 listopad 9:00 Brzostek – sobota

Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2019

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast