Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Nowe zasady przyjmowania stron w Urzędzie Gminy Wierzchosławice

29 maja 2020

W związku z pandemią Urząd Gminy Wierzchosławice funkcjonuje z pewnymi ograniczeniami w obsłudze mieszkańców. Od poniedziałku (1 czerwca br.) nastąpią zmiany, które mają usprawnić obsługę interesantów i zwiększyć ich dostęp do osobistego załatwiania spraw urzędowych.

Od poniedziałku wchodzą w życie nowe zasady przyjmowania mieszkańców w Urzędzie Gminy Wierzchosławice. Tego dnia wróci do funkcjonowania na parterze budynku Dziennik Podawczy i to właśnie tam należy zgłaszać sprawę, z którą przybyliśmy do Urzędu.

Następnie merytoryczny pracownik Urzędu zaprowadzi mieszkańca do swojego pokoju, gdzie zostanie omówiony temat spotkania, po czym mieszkaniec zostanie odprowadzony do wyjścia. Reasumując, w Urzędzie Gminy obowiązuje zakaz swobodnego poruszania się mieszkańców.

Należy pamiętać, że w Urzędzie wprowadzony jest odpowiedni rygor sanitarny. Osoby wchodzące do Urzędu muszą mieć zasłonięte nos i usta oraz zdezynfekować dłonie. Zachęcamy także do umawiania spotkań przez telefon z pracownikami Urzędu, tak aby zapobiec tworzeniu się kolejek.

Apelujemy do wszystkich mieszkańców naszej gminny, aby nadal korzystać ze zdalnej formy zarówno kontaktu, jak również załatwiania spraw w Urzędzie Gminy Wierzchosławice.

Ostatnia modyfikacja: 29 maja 2020

Komentowanie jest wyłączone.