Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Nowa pracownia chemiczna w SP Wierzchosławice [ZDJĘCIA]

17 września 2020

Szkoła Podstawowa im. 100-lecia Ruchu Ludowego w Wierzchosławicach ma nową pracownię chemiczną mieszczącą się na pierwszym piętrze. Remont był konieczny z uwagi na to, iż dzieci niepełnosprawne będą mogły w niedługim czasie korzystać z windy, która obejmuje swym zasięgiem podpiwniczenie, wysoki parter i pierwsze piętro. Dlatego z poziomu drugiego została przeniesiona pracownia chemiczna, która jako jedyna usytuowana była na tej kondygnacji.  

-Posiadamy teraz profesjonalne dygestorium, stół demonstracyjny z wyciągami, dostępem do bieżącej wody, prądu, nowe stanowiska pracy dla uczniów. Do dyspozycji nauczyciela jest też w pełni wyposażone zaplecze chemiczne. Pracownia zostanie doposażona w pomoce z fizyki i biologii,  aby w pełni wykorzystać  możliwości jakie daje nowoczesne jej wyposażenie – mówi Magdalena Szybilska, dyrektor szkoły.

 
Pracownia chemiczna powstała w miejscu pracowni komputerowej, którą usytuowano obok. W nowej sali komputerowej zostało wykonane cyklinowanie, malowanie oraz położono nowe okablowanie.
 

Ostatnia modyfikacja: 17 września 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast