Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Letnie warsztaty – Akcja: Lato!

9 lipca 2020

Powoli dobiega końca pierwszy turnus warsztatów pod nazwą ,,Letnie warsztaty Akcja: Lato!” organizowanych przez Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach. GCK zorganizuje jeszcze jeden turnus, po czym Akademia Piłkarska Wierzchosławice będzie realizować w Centrum Kultury Wsi Polskiej kolejne 5 warsztatów sportowych.

W jednym turnusie uczestniczy w sumie 12 dzieci, które mają zajęcia od godz. 7:30 do 16. Dzieci mogą liczyć na prawdziwą moc atrakcji. Wśród nich jest: wioska indiańska, ognisko, wizyta w stadninie koni, pokaz ratownictwa wodnego i pływanie pontonem,, wycieczka do Parku Doświadczeń im. St. Lema w Krakowie, podchody, kręgle, wycieczka do obserwatorium astronomicznego, robienie bransoletek, malowanie mandali, gry i zabawy na obiektach sportowych wokół GCK. Rodzice pookrywają jedynie połowę kosztów organizacji zajęć (250 zł) resztę finansuje Urząd Gminy.

– W planowaniu letniego wypoczynku kierowaliśmy się zaspokajaniem potrzeby zróżnicowanego i aktywnego wypoczynku dzieci szkolnych po bardzo trudnym okresie nauki zdalnej – podkreśla wójt gminy Wierzchosławice Andrzej Mróz.

Uczestnicy warsztatów otrzymują także trzy posiłki. Dodajmy, że codziennie na facebookowym profilu Gminnego Centrum Kultury można śledzić relację zdjęciową z każdego dnia turnusu.

Ostatnia modyfikacja: 9 lipca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast