Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Konkurs plastyczny dla dzieci – „Jak bóbr nad stawem zamieszkał”

24 czerwca 2020

Sołtys, Rada Sołecka Bobrownik Małych, Stowarzyszenie Rozwoju Bobrownik Małych CASTOR oraz Biblioteka Publiczna w Bobrownikach Małych zapraszają dzieci do udziału w 9. edycji  konkursu  plastycznego  pt. „Jak bóbr nad stawem zamieszkał”. Ten  rok miał być jubileuszowym! Niestety z wiadomych przyczyn tj. ograniczeń  i sytuacji panującej przez epidemię koronawirusa 10. już edycja „Dnia Bobra” nie odbędzie się. Pomimo tego odbędzie  się corocznie organizowany  konkurs plastyczny  oraz internetowy konkurs  „Hity z mojego ogródka”.

  1. W tym roku przypada 10. edycja  „Dnia Bobra” z tej okazji organizatorzy zapraszają dzieci do udziału w 9. edycji konkursu plastycznego pt. „Jak bóbr nad stawem zamieszkał”.
  2. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 4 do 14 lat  z gminy Wierzchosławice, czas trwania konkursu od 22. 06.2020 do 24.07.2020 r. Prace należy złożyć w Bibliotece Publicznej w Bobrownikach Małych.
  3. Praca plastyczna może być wykonana w dowolnej technice na papierze A-4 (rysunkowa, malarska, graficzna, kolaż lub wycinanka). Praca powinna być zaopatrzona w metryczkę (na odwrotnej stronie pracy): imię i nazwisko, wiek dziecka
  4. Jury będzie przyznawało, nagrody za zdobycie od I do III miejsca, w przedziale wiekowym od 4-6 lat , od 7-10 lat i 11-14 lat.
  5. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publicznej, nieodpłatnej dla autora, prezentacji nadesłanych na konkurs prac na wystawie i publikacji pokonkursowej.
  6. Wymagana jest zgoda rodziców uczestnika konkursu na przetwarzanie i publikację danych osobowych
  7. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród nastąpi 31 lipca 2020 o godz. 18:00 w Domu Kultury w Bobrownikach Małych, wyniki zostaną umieszczone w Galerii prac w Domu Kultury w Bobrownikach Małych i na stronie internetowej www.bobrownikimale.info.

Serdecznie Zapraszamy

Ostatnia modyfikacja: 24 czerwca 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast