Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Konkurs dla przedszkoli “Rymowanki dla rolników”

10 października 2020

Urząd Statystyczny w Krakowie organizuje Konkurs „Rymowanki dla rolników”. Jego głównym celem jest promocja Powszechnego Spisu Rolnego 2020, który odbywa się w dniach od 1 września
do 30 listopada 2020 r., a także rozwój zdolności językowych i muzycznych najmłodszych dzieci. Konkurs jest skierowany do placówek wychowania przedszkolnego z terenu województwa małopolskiego.

Udział w Konkursie polega na ułożeniu przez wychowanków przedszkola piosenki lub wierszyka, którego treść będzie nawiązywać do pracy rolników i życia na wsi, a następnie wspólnym wykonaniu go i zarejestrowaniu tego wykonania na filmie. Przykładowe tematy to: zwierzęta hodowlane, uprawy, praca na roli, maszyny rolnicze itp.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i załącznikami. (poniżej opisu)

Prace (filmy) należy przesyłać do 10 listopada 2020 r. na adres obr_krk@stat.gov.pl przy pomocy serwisu wetransfer.com.
Warunkiem koniecznym do uczestnictwa w Konkursie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego (którego wzór określa załącznik nr 1), przesłanie go w formie elektronicznej (skan, zdjęcie)
razem z pracą.

Wyniki Konkursu zostaną umieszczone na stronie internetowej Urzędu Statystycznego w Krakowie krakow.stat.gov.pl w dniu 30.11.2020 r.
Na przedszkola, które prześlą najciekawsze filmy, czekają atrakcyjne nagrody!

Spiszmy się, jak na rolników przystało!

W przypadku pytań prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres obr_krk@stat.gov.pl lub telefonicznie: +48 695 255 538.

Pliki dotyczące konkursu:

 

Ostatnia modyfikacja: 15 października 2020

Komentowanie jest wyłączone.