Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszych drużyn w 5 kolejce ligowej.

A-klasa

Nie lada wyczynem popisały się drużyny reprezentujące naszą Gminę w rozgrywkach A-klasy, gdzie każdy z nich wygrał swój mecz rozgrywany na wyjeździe. Zespół z Gosławic pomimo iż remisował do przerwy, to w drugiej połowie stanął na wysokości zadania i po bramkach Józefa Wróbla, Jakuba Hołdy i Michała Kwatera wygrał to spotkanie 3:1. Z kolej zaś w pojedynku beniaminków A-klasy zespół z Wierzchosławic okazał się lepszy od zespołu z Siemiechowa wygrywając to spotkanie 4:1, po dwóch bramkach Piotra Stolarczyka i po jednej Rafała Bryla i Bartłomieja Frąca. Drużyna z Mikołajowic do zespołu z Ryglic pojechała po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Wynik do przerwy nie sugerował, że uda im się ten cel osiągnąć. Druga połowa była jednak przełomowa, gdyż skuteczność zawodników wzrosła. Po zaaplikowaniu gospodarzom pięciu bramek drużyna z Mikołajowic zdobyła wreszcie swoje pierwsze punkty w tym sezonie. W tabeli rozgrywek zespół Dunajca zajmuje przedostatnia lokatę, Gosłavia awansowała na piąte miejsce a zespół z Wierzchosławice-Ostrów plasuje się na trzeciej pozycji.

LKS Victoria Koszyce Małe – LKS Gosłavia Gosławice 1:3 (1:1)
Bramki: Józef Wróbel, Jakub Hołda, Michał Kwater

WKS Siemiechów – LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:4 (0:1)
Bramki: Piotr Stolarczyk x2, Bartłomiej Frąc, Rafał Bryl

KS Ryglice – LKS Dunajec Mikołajowice 0:5 (0:0)
Bramki: Piotr Bibro x2, Sławomir Sumara, Mateusz Gajdur, Paweł Kusion

B-klasa

Niestety na drugim biegunie znajdują się nasze drużyny grające w rozgrywkach B-klasy. Jedynym zespołem który zdobył punkty jest zespół z Łętowic, remisując na własnym boisku z drużyną Błękitni Tarnów. Zespoły z Rudki, Kępy Bogumiłowickiej oraz rezerw Wierzchosławice-Ostrów zaliczyły kolejne porażki w tym sezonie. W tabeli rozgrywek nasz zespoły wciąż znajdują się w dolnej części tabeli.

LKS Radar Łętowice – KP Błękitni 1947 Tarnów 2:2(1:1)
Bramki: Marcin Armatys, Filip Pytka

LKS Rzepiennik Strzyżewski – LKS Rudka Bobrowniki Komorów (15:0)
KS Sokół Wałki – KS Cezar Kępa Bogumiłowicka 3:1(1:0)

LKS Biała Lubaszowa – LKS Wierzchosławice-Ostrów 11:0 (7:0)