Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Kolejny mecz derbowy w weekend [ZAPOWIEDŹ PIŁKARSKA]

4 września 2020

Najbliższą kolejka ligowa przyniesie nam kolejny mecz derbowy w rozgrywkach B-klasy. Ponownie wystąpią w nim rezerwy LKS Wierzchosławice-Ostrów, które zmierzą się z Radarem Łętowice. Czy zespół z Wierzchosławic, wzmocniony po sobotnim pojedynku zawodnikami z pierwszej drużyny, stawi czoła i urwie punkty zespołowi z Łętowic? Zapraszamy na to spotkanie w niedzielę na godzinę 12:30 na boisku na Szujcu.

 

W drugim pojedynku na tym szczeblu rozgrywek zespół z Rudki zmierzy się na wyjeździe z aktualnym liderem rozgrywek, drużyną Błękitnych Tarnów. Jeżeli chcą coś osiągnąć w tych rozgrywkach, to w tym spotkaniu muszą zdobyć jakiekolwiek punkty.

 

Rozgrywki A-klasy rozpocznie najpierw zespół z Gosławic, który uda się na mecz do Koszyc Małych. Po ostatnich dwóch zwycięstwach liczymy, iż passa zostanie utrzymana. Kolejnym zespołem będzie LKS Wierzchosławice-Ostrów, a ich przeciwnikiem będzie niepokonana do tej pory drużyna ze Śmigna. Mamy nadzieję, że po ostatnim przełamaniu i w tym spotkaniu nasz zespół zdobędzie punkty. Ostatnim zespołem, który podejmie rywalizację w ten weekend jest zespół z Mikołajowic. Do tej pory nie udało im się zdobyć żadnych punktów, więc jest to ostatni dzwonek by zacząć punktować i odbić się od dna w tabeli. Teren w Ryglicach jest dość szczęśliwy dla naszego zespołu, gdyż w ostatnim spotkaniu na tym terenie odnieśli dość wysokie zwycięstwo. Liczymy na przełamanie i pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

 

 

KS Victoria Koszyce Małe – LKS Gosłavia Gosławice 05.09.2020r. 16:00 – sobota

KS US Śmigno – LKS Wierzchosławice-Ostrów 05.09.2020r. 17:00 – sobota

KS Ryglice – LKS Dunajec Mikołajowice 06.09.2020r. 16:00 – niedziela

 

LKS Wierzchosławice-Ostrów II – LKS Radar Łętowice 06.09.2020r. 12:30 – niedziela 

KP Błękitni 1947 Tarnów –  LKS Rudka Bobrowniki Komorów 06.09.2020r. 17:00 – niedziela

 

 

Ostatnia modyfikacja: 4 września 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast