W najbliższy weekend poza Dożynkami Gminnymi  oraz XIII Świętem Karpia czekają nas kolejne emocje piłkarskie. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Naszej Gminy na pojedynki derbowe w A-klasie i B- klasie .

A-klasa
W niedzielne południe na boisku w Wierzchosławicach dojdzie do kolejnego meczu derbowego z udziałem zespołu gospodarzy, tym razem będą walczyć o ligowe punkty z zespołem z Gosławic. Drużyna Gosłavii po 2 porażkach będzie chciała się w końcu przełamać i zdobyć punkty ligowe. Natomiast zespół z Wierzchosławic zamierza utrzymać swoją wysoką pozycję w tabeli, dlatego zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie.
W sobotnie popołudnie zespół z Mikołajowic uda się do beniaminka ligi z Siemiechowa. W związku z tym, że w środku tygodnia nie grał meczu będzie faworytem tego spotkania i skutecznie zainkasuje 3 punkty.

B-klasa
Na pierwszy plan wśród naszych drużyn grających w tej lidze, wysuwa się sobotni pojedynek derbowy w Łętowicach, gdzie gospodarze zmierzą się z drużyną Kępy Bogumiłowickiej.
Dodatkowym smaczkiem tego spotkanie będzie to, iż żadna z drużyn do tej pory nie zdobyła ligowego punktu, więc o poziom widowiska spotkania możemy być spokojni. Każda z drużyn chcąc wygrać wreszcie pierwszy mecz będzie dążyła do gry ofensywnej, co da nam prawdopodobnie dużą liczbę bramek w tym spotkaniu.
Drużyna LKS Rudka Bobrowniki Komorów zmierzy się w niedzielę z drużyną z Tarnowca. Zespół ten miał pauzę w minionej kolejce, dlatego czeka go ciężka przeprawa, liczymy na to że zwycięska.
Natomiast rezerwy LKS Wierzchosławice-Ostrów, które nie będą mogły liczyć na większy zaciąg zawodników z pierwszej drużyny zmierzą się w sobotę z jednym z faworytów tych rozgrywek – drużyną z Łękawicy. Pomimo tych okoliczności mamy nadzieję, że po porażce derbowej zespół sprawi niespodziankę i zdobędzie punkty w Łękawicy.

Sobota 10.08.2019r.
LKS Radar Łętowice –  KS Cezar Kępa Bogumiłowicka17:00 – boisko w Łętowicach
LKS Dunajec Mikołajowice– WKS Siemiechów 17:00 – boisko w Siemiechowie
LKS Wierzchosławice-Ostrów – KS Łękawica  16:00 – boisko w Łękawicy

Niedziela 18.08.2019r.
LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Gosłavia Gosławice 12:00 – boisko w Wierzchosławicach
LKS Rudka Bobrowniki Komorów – KS Tarnowiec 18:00 – boisko w Tarnowcu

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony