Klub Sportowy Bruk Bet Termalica Nieciecza zaprasza na festiwal piłkarski dla dzieci w wieku od 4 – 12 lat.

Bruk-Bet Termalica Kids Challenge to specjalnie przygotowane 6 piłkarskich wyzwań, podczas których, uczestnicy będą mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w biegu, skoku, kontroli nad piłką oraz w grze.

Każdy z uczestników otrzyma specjalną kartę wyzwania, na której będzie mógł zaznaczyć swoje najlepsze wyniki, a na koniec porównać je z wynikami z całej Polski zebranymi przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Specjalnymi nagrodami zostaną wyróżnieni uczestnicy z najlepszymi wynikami w całym Festiwalu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci kochające piłkę nożną do sprawdzenia swoich sportowych umiejętności oraz przeżycia mnóstwa pozytywnych emocji.  Przyjdź, sprawdź się. Podejmij nasze wyzwanie! 

Bezpośrednio po piłkarskim festiwalu, najmłodsi uczestnicy wraz z rodzicami i opiekunami otrzymają mały upominek oraz bezpłatne bilety na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec, który rozpocznie się o godz. 20:00.

Udział w wydarzeniu będzie także niepowtarzalną okazją do spotkania z zawodnikami walczącymi w rozgrywkach 1 Ligi oraz przywitania się z Słonikiem – maskotką klubową.

Festiwal Piłkarski – Bruk Bet Termalica Kids Challenge

ORGANIZATOR: Bruk Bet Termalica Nieciecza
DATA: 10 sierpnia, sobota 

GODZINY: 
REJESTRACJA UCZESTNIKÓW – od 16:00

START WYDARZENIA 17.00 – 19:30
MIEJSCE: Obiekty treningowe Termalica Bruk Bet Nieciecza KS
UCZESTNICY: chłopcy i dziewczynki urodzeni w latach 2007 – 2015. Festiwal adresowany jest do dzieci trenujących piłkę nożną oraz początkujących.

ZGŁOSZENIA: telefonicznie u trenera Dawida Krupy 726 406 723, przez formularz rejestracyjny oraz bezpośrednio w dniu wydarzenia w Biurze Organizatora (rejestracja od godz. 16:00).

 LINK DO FORMULARZA – https://forms.gle/RGeHTdbYYsTXfSta6

WYDARZENIE DODATKOWE: dmuchane atrakcje, bezpłatne wejście na mecz Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Zagłębie Sosnowiec

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony