• 14 stycznia 2018
  • 15:00
  • Centrum Kultury Wsi Polskiej Wierzchosławice

Karnawał to czas zabaw, maskarad oraz wielkich balów. W tym czasie nie brakuje hucznych imprez. Pamiętając o najmłodszych mieszkańcach Gminy Wierzchosławice Centrum Kultury zaprasza w niedzielę 14 stycznia 2018 r. na dziecięcy bal karnawałowy.

W auli Centrum Kultury Wsi Polskiej w rytmach muzyki disco i skocznych, wesołych utworów dziecięcych będą bawiły się dzieciaczki w wieku od 3 do 10 lat które przybędą na bal ze swoimi rodzicami.

Centrum Kultury zadba o to by najmłodsi poczuli się jak na prawdziwym balu – przygotowane zostaną gry i zabawy oraz posiłek.

Jednym z głównych punktów programu będzie spotkanie z niezwykłym gościem – do Wierzchosławic przybędzie sam Święty Mikołaj, który obdaruje dzieci paczkami ze słodyczami i drobnymi upominkami. Wspólną zabawę poprowadzi niezawodny i bardzo lubiany przez dzieci – muzyk i animator Krzysztof Judasz.

Bilety na zabawę karnawałową oraz spotkanie ze Świętym Mikołajem w Centrum Kultury Wsi Polskiej w Wierzchosławicach dostępne są w bardzo przystępnej cenie – 35 zł od dziecka (drugie i kolejne dziecko z rodziny – 30 zł). Opiekunowie – 15 zł (w tym bufet dla rodziców).

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy Andrzejkowej dla najmłodszych oraz zapisy w recepcji Gminnego Centrum Kultury w Wierzchosławicach, a także pod numerem telefonu 14 657 57 57. Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy!

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony