Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Dystrybucja paliwa stałego w Gminie Wierzchosławice!

6 grudnia 2022

Od 25 listopada 2022 roku w Gminie Wierzchosławice trwa proces dystrybucji węgla zakupionego przez mieszkańców w ramach zakupu preferencyjnego paliwa stałego dla gospodarstw domowych. Węgiel sprzedawany jest po cenie 1.550,00 zł brutto za tonę!

Na dzień 5 grudnia 2022 roku do mieszkańców trafiło już 158 ton paliwa stałego. Przydział, który Gmina Wierzchosławice otrzymała od Polskiej Grupy Górniczej wynosi 513 ton. Zapotrzebowanie, które zostało wskazane w złożonych przez mieszkańców wnioskach wynosi 1080 ton paliwa stałego. Do Polskiej Grupy Górniczej kierowane są wnioski o zwiększenie przydziału celem zapewnienia wszystkim mieszkańcom potrzebnego na okres zimowy węgla.

Przypominamy, że kolejność wydawania towarów osobom uprawnionym uzależniona jest od kolejności wpłacania środków na numer konta podany w informacji wydawanej każdemu wnioskodawcy, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o zakup preferencyjny paliwa stałego.

Kwalifikowany Dostawca Węgla w Żabnie na bieżąco kontaktuje się na wskazany we wniosku numer telefonu w celu ustalenia z mieszkańcem szczegółów dostarczenia lub odbioru paliwa stałego.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego o sprzedaży paliwa stałego na preferencyjnych warunkach przez Gminę Wierzchosławice.

Ostatnia modyfikacja: 8 grudnia 2022

Komentowanie jest wyłączone.