Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Drużyny z Gosławic i Wierzchosławic bliżej zdobycia Pucharu Wójta!

15 lipca 2022

Wczorajsze mecze półfinałowe wyłoniły drużyny, które zagrają w finale Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice!

W meczu rozegranym na boisku w Mikołajowicach gospodarze ulegli drużynie z Wierzchosławic 4:1. Jest to niejako rewanż za mecz rozegrany niedawno w ramach rozgrywek ligowych, gdzie to zespół z Mikołajowic wygrał takim samym wynikiem z zespołem z Wierzchosławic. Drużyna gości jak najbardziej zasłużyła na zwycięstwo. Dobrze zorganizowana obrona nie pozwalała na zbyt wiele drużynie Dunajca, a błędy zespołu z Mikołajowic były bezlitośnie wykorzystywane przez graczy z Wierzchosławic.

W drugim meczu rozegranym na boisku w Rudce, zespól gospodarzy nie sprostał drużynie z Gosławic. Jedynego gola na wagę zwycięstwa zdobył Józef Wróbel, zdobywając bramkę tuż po rozpoczęciu gry w drugiej połowie. Gdyby drużyna LKS Rudka Bobowniki Komorów wykorzystała swoje okazje do zdobycia bramki z pierwszej polowy, to wynik spotkania mógłby być zupełnie inny.

Zapraszamy serdecznie na finałowe mecze rozgrywek Gminnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Wierzchosławice, które odbędą się w najbliższą niedziele na obiekcie LKS Wierzchosławice-Ostrów od godziny 15:00.

Wyniki meczów półfinałowych:

LKS Dunajec Mikołajowice – LKS Wierzchosławice-Ostrów 1:4 (1:1)

LKS Rudka Bobrowniki Komorów– LKS Gosłavia Gosławice 0:1 (0:0)

 

Mecze finałowe 17.07.2022 r. (Niedziela) Wierzchosławice  

mecz o III m. – 15:00

LKS Dunajec Mikołajowice – LKS Rudka Bobrowniki Komorów

mecz o I m. – 17:00

LKS Wierzchosławice-Ostrów – LKS Gosłavia Gosławice

18:45 – zakończenie turnieju, ceremonia wręczenia nagród

Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2022

Komentowanie jest wyłączone.