Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Dobry początek roku w wykonaniu AP Wierzchosławice i Judo Tora [ZDJĘCIA]

2 marca 2021

Początek roku, pomimo obostrzeń jakie panują w naszym kraju, nie spowodował tego, że nasze kluby zawiesiły swoją działalność. 
 
Podopieczni trenujący w Akademii Piłkarskiej Wierzchosławice od samego początku roku trenują systematycznie i uczestniczą w ciągłej rywalizacji poprzez liczne turnieje i gry kontrolne. Najlepiej z nich wyglądają młodzi chłopcy z kategorii żaków, którzy z turnieju na turniej prezentują się coraz lepiej. Dzięki swojej dobrej postawie w ostatnim czasie okazali się najlepsi na turnieju w Tarnowie oraz zajęli 4. miejsce w mocno obsadzonym turnieju w Dębicy.
 
Natomiast zawodnicy Judo Tora Wierzchosławice w ostatnimi czasie też osiągnęli dość duże sukcesy. Na pierwszy plan wysuwa się nasza medalistka Emilia Jagiełło, która na zawodach rangi Pucharu Polski w Opolu zajęła III miejsce w kategorii juniorek, a więc walczyła z zawodniczkami ze starszej kategorii wiekowej, więc to osiągnięcie należy szczególnie docenić. Natomiast w turnieju, który rozgrywany był w ramach Memoriału Pawła Pytlińskiego w Krakowie Julia Kozielec i Paulina Kosiaty wywalczyły srebrne medale, a Kamil Urban brązowy medal.
 
Zdjęcia: Facebook Akademii Piłkarskiej Wierzchosławice oraz Judo Tora Wierzchosławice 

Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast