Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Derby dla Gosławic, czas na kolejne derby… [PIŁKARSKA ZAPOWIEDŹ]

13 listopada 2020

Miniona środa przyniosła nam już drugi pojedynek derbowy w rozgrywkach A-klasy. Tym razem na boisku w Gosławicach zmierzyły się zespół gospodarzy i zespół z Mikołajowic. Mecz ten padł łupem zespołu Gosławic, który po bramkach Dominika Kwatera, Grzegorza  Smolika i Dominika Góra zwyciężył 3:0. Dzięki temu zwycięstwu drużyna z Gosławic awansowała na 3. miejsce w tabeli, tracąc do lidera tylko 4 punkty.

 

11.11.2020r. Gosławice

LKS Gosłavia Gosławice – LKS Dunajec Mikołajowice 3:0 (1:0)

Bramki: Domink Kwater, Grzegorz Smolik, Dominik Kwater

Kartki: Michał Kwater – Bartłomiej Gajdur

Składy:

Gosławice: Maciej Rogóź, Józef Wróbel (’88 Paweł Dobek), Domink Kwater (’86 Dariusz Morys), Michał Kwater, Grzegorz Smolik, Dominik Góra, Maciej Pochroń (’60 Robert Pawłowski), Mateusz Skóra (’70 Robert Rzepa), Dawid Sroka, Rafał Stawarz, Krzystof Rzepa (’80 Wojciech Rzepski)

Mikołajowice: Paweł Stefański, Robert Bator (’58 Paweł Kusion), Bartłomiej Gajdur, Mateusz Gajdur, Ryszard Guzy (’58 Paweł Krawiec), Arkadiusz Janicki, Sławomir Krakowski, Jakub Krakowski, Piotr Mucha, Arkadiusz Rapacz, Sławomir Sumara (’76 Przemysław Orkisz)

 

Najbliższy weekend przyniesie nam ostatnią kolejkę ligową. Czeka nas ostatni pojedynek derbowy. Tym razem zagrają w nim zespoły z Mikołajowic i Wierzchosławic. Stawka tego pojedynku jest wysoka, gdyż zwycięzca ma szanse odbić się od dolnej części tabeli i przerwę zimową spędzić w dobrych humorach. Zespół z Gosławic czeka wyjazd do Radlnej na mecz z ostatnią drużyną w tabeli. Zwycięstwo w tym meczu wydaje się być obowiązkiem dla naszego zespołu, więc mamy nadzieję na kolejne 3 punkty i umocnienie się na 3 pozycji w tabeli.

 

KS Radlna – LKS Gosłavia Gosławice 14.11.2020r. 13:00 – sobota

LKS Dunajec Mikołajowice – LKS Wierzchosławice-Ostrów 13.11.2020r. 13:00 – niedziela

Ostatnia modyfikacja: 13 listopada 2020

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast