Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Bramkostrzelny weekend

8 listopada 2019

A-Klasa
W miniony weekend nasze drużyny pokazały się z bardzo dobrej strony, jeżeli chodzi o skuteczność w swoich meczach. W pojedynku derbowym „remontadą” popisał się zespół z Mikołajowic, który po niespełna pół godzinie gry przegrywał różnicą 3 bramek. Na nieszczęście dla drużyny z Gosławic, goście zabrali się za odrabianie strat i do przerwy przegrywali już tylko różnicą jednej bramki. Po przerwie wbili jeszcze 5 bramek i zasłużenie wygrali to spotkanie aż 7 do 4. Zespół z Wierzchosławic uzyskał bardzo podobny wynik, gdyż wygrał mecz z zespołem z Koszyc Wielkich aż 7 do 3. Bohaterem tego spotkania był Rafał Bryl, który strzelił aż 4 bramki. W tabeli rozgrywek przed ostatnią kolejką ligową zespół z Wierzchosławic zajmuje 5 miejsce, Gosłavia Gosławice dwa oczka niżej, natomiast zespół z Mikołajowic wciąż jest na 13 miejscu.

LKS Gosłavia Gosławice – LKS Dunajec Mikołajowice 4:7 (3:2)
Bramki: Jakub Hołda x2, Józef Wróbel, Krzysztof Rzepa – Bartłomiej Gajdur x2, Jakub Krakowski, Piotr Bibro x2, Sławomir Sumara, Krystian Brzeziak

LKS Wierzchosławice-Ostrów – KS Koszyce Wielkie 7:3 (3:1)
Bramki: Rafał Bryl x4, Przemysław Woźniak, Bartłomiej Frąc, Jacek Radliński

B-Klasa
W tej kolejce nasze drużyny nie zdobyły żadnego punktu. Zespoły z Rudki i Łętowic solidarnie przegrały 1:3 z zespołami Błękitnych Tarnów i Liwocz Czermna. Rezerwy LKS Wierzchosławice-Ostrów poniosły kolejną porażkę, tym razem z zespołem tarnowskiej Iskry. KS Cezar Kępa Bogumiłowicka nie sprostała na wyjeździe drużynie z Tarnowca, ulegając 4:1. W tabeli rozgrywek zaszła tylko jedna zmiana, gdyż pomimo wygranej drużyny z Kępy w meczu z rezerwami z Wierzchosławic, to Wydział Gier PPN Tarnów zweryfikował to spotkanie jako walkower, więc na ostatnie miejsce zajmuje zespół z Kępy a na przedostanie awansowały rezerwy zespołu z Wierzchosławic. W tabeli rozgrywek zaszła tylko jedna zmiana. Pomimo wygranej drużyny z Kępy w meczu z rezerwami Wierzchosławic, Wydział Gier PPN Tarnów zakwalifikował to spotkanie jako walkower. Tym samym  ostatnie miejsce zajmuje zespół z Kępy, a na przedostanie awansowały rezerwy zespołu Wierzchosławic.

Zespoły młodzieżowe
Niestety w meczy decydującym o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, drużyna młodzików nie sprostała zespołowi Fundacji Górnik Tarnów. Sam mecz mógł się podobać, gdyż nasz zespół zagrał bardzo dobre spotkanie. Niestety zawiodła skuteczność drużyny, gdyby nie to wynik mógłby być całkiem inny.

Fundacja Górnik Tarnów – LKS Wierzchosławice-Ostrów 4:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Skóra

Poniżej przedstawiamy krótką fotorelację ze spotkań.

Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2019

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast