Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

BIBLIOTEKA POLECA: „Wzgórze Świątecznych Życzeń” Sylwia Trojanowska

4 stycznia 2021

Dzisiaj mamy dla Państwa kolejną lekturę, która pozwoli Państwu na pozostanie jeszcze przez chwilę w świątecznym nastroju. Część z Państwa korzysta z ferii lub wydłużyło sobie weekend, dlatego nasza propozycja idealnie pasuje do chwili relaksu z książką i dużym kubkiem gorącej herbaty. „Wzgórze Świątecznych Życzeń” Sylwii Trojanowskiej, to książka pełna wzruszających historii, które sprawiają, że na sercu od razu robi się cieplej.

Kilka tygodni przed Wigilią świat pokrywa się białym puchem, wyjątkowo smakuje szarlotka z cynamonem, a uśmiech na twarzy wywołuje widok ukochanej osoby i girlandy świateł.

W Świeradowie-Zdroju nie wszyscy jednak cieszą się na nadchodzące święta, a codzienne troski zaprzątają myśli mieszkańców. Czy ten szczególny czas otuli osamotnionych, pomoże pogodzić zwaśnionych i otworzy serca zamkniętych na miłość? A przede wszystkim, czy tajemnice z przeszłości pozwolą na spotkanie się przy wigilijnym stole?

“Wzgórze Świątecznych Życzeń” to powieść, która przeplata losy różnych bohaterów, a co za tym idzie, różne doświadczenia, przeżycia, problemy i relacje. Ta książka zachęca do tego, by zatrzymać się na chwilę, rozejrzeć wokół, docenić naszych bliskich i to, co mamy. Człowiekowi tak niewiele potrzeba do szczęścia. Wystarczy poczucie bezpieczeństwa, miłość, wsparcie, zdrowie i spokój w sercu.

“Wzgórze Świątecznych Życzeń” skłania do przemyśleń i napawa spokojem oraz wdzięcznością.

 

Opracowała Małgorzata Dąbrowska

 

Ostatnia modyfikacja: 4 stycznia 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast