Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

BIBLIOTEKA POLECA: „Jesteś moim zawsze” Leighton M.

19 lipca 2021

Książka idealna na wakacje? To lekki romans lub krwawy kryminał, w zależności od tego, co lubimy. Ważne, żebyśmy podczas czytania zrelaksowali się i odpoczęli. Dziś mamy dla Państwa coś bardzo przyjemnego, choć nieoczywistego. M. Leighton opowiedziała piękną historię, która nie jest lekkim, niezobowiązującym romansem, ale pełną emocji i wzruszeń opowieścią, wobec której nie można przejść obojętnie.

RECENZJA

Lena i Nate są małżeństwem z wieloletnim stażem. Poznali się 19 lat temu, gdy Lena poszła do banku z wnioskiem o kredyt hipoteczny. Tam poznała Nate’a Granta. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Pomimo upływu lat ich miłość trwa nadal, jest jeszcze piękniejsza i silniejsza. To szczęśliwe małżeństwo, które oprócz dziecka ma właściwie wszystko.

Okoliczności ich życia zmieniają się całkowicie, gdy Lena odbiera wyniki badań. Poznaje diagnozę, jednak nie chce rozważyć leczenia. Chce cieszyć się czasem, który pozostał jej z ukochanym mężem. I wtedy los pokazuje, co rzeczywiście dla nich zaplanował…

„Jesteś moim zawsze” to piękna historia miłosna, która wykracza poza najciemniejsze i najbardziej burzliwe chwile w naszym życiu. Jest to niezwykle wzruszająca i rozdzierająca serce podróż prawdziwej miłości i poświęcenia dla ukochanej osoby. Ta historia przyprawia o ból w sercu i łzy. Ale ta historia, sprawia też uśmiech. Pokazuje, że w ciemności znajduje się światło. To przede wszystkim miłość, Leny i Nate’a. Bratnie dusze, które są dla siebie wszystkim. To historia prawdziwej i głębokiej miłości, nadziei, tragedii, smutku, przyjaźni, stracie i nie tylko.

„Jesteś moim zawsze” pociąga za struny serc i boleśnie je rozrywa. Sprawia, że na pewne rzeczy patrzy się z innej perspektywy. Docenia się miłość, która mimo wszystko ułatwia radzenie sobie z problemami i to, że po prostu jest.

 

Opracowała Małgorzata Dąbrowska

 

Ostatnia modyfikacja: 19 lipca 2021

Komentowanie jest wyłączone.