Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu – złóż wniosek przed zmianą przepisów!

27 lipca 2021

Bezpłatny Kreator Zdjęć do Dowodu – złóż wniosek przed zmianą przepisów!” została oficjalnie objęta Patronatem Centrum GovTech.

Celem akcji jest umożliwienie obywatelom łatwego i wygodnego złożenia wniosku o wydanie dowodu osobistego przez Internet, przed zmianą przepisów, do której dojdzie 2 sierpnia 2021 roku. Nowe przepisy znoszą możliwość składania wniosków o wydanie dowodu osobistego przez Internet (będzie to możliwe jedynie dla osób poniżej 12 roku życia).

Akcja jest odzewem na apele ze strony administracji rządowej dotyczące skorzystania z możliwości aplikowania o wydanie dowodu osobistego przed zmianą przepisów. 

W ramach Akcji od 2 lipca 2021 roku udostępniony zostanie do bezpłatnego korzystania Kreator Zdjęć do Dowodu Osobistego, przy pomocy którego każdy obywatel będzie mógł bezpłatnie wykonać zdjęcie biometryczne, niezbędne do złożenia wniosku przez Internet. Kreator Zdjęć do Dowodu Osobistego będzie dostępny do ostatniego dnia, w którym będzie można składać wnioski internetowe. 

Ostatnia modyfikacja: 27 lipca 2021

Komentowanie jest wyłączone.

Powiększanie czcionki
Kontrast