Oficjalny portal Gminy Wierzchosławice!

11 Listopada – Narodowe Święto Niepodległości w Bobrownikach Małych – fotorelacja

18 listopada 2021

W czwartek , 11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, które rozpoczęła msza św. w intencji Ojczyzny w kościele parafialnym w Rudce po której nastąpił przejazd rowerowo- konny i złożenie kwiatów oraz zapalenie zniczy  pod pomnikiem św. J. Nepomucena na cmentarzu wojennym w Bobrownikach Małych.

Kolejnym punktem programu był koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu chóru szkolnego Angel Voice pod dyrekcją Katarzyny Sroki. Po części artystycznej , przyszedł czas na piknik patriotyczny czyli wspólne śpiewanie przy akompaniamencie Damiana Barnasia, któremu serdecznie dziękujemy , degustacje bigosu, kiełbasek z grilla , ciast i niezastąpionego grzańca.

W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście  Andrzej Mróz wójt Gminy Wierzchosławice, Zbigniew Suda radny Gminy Wierzchosławice, Maria Pochroń dyrektor  Szkoły Podstawowej w Rudce, delegacja OSP w Bobrownikach Małych, delegacja KGW “Borowianki” z Bobrownik Małych.

Projekt współfinansowany przez Gminę Wierzchosławice , Stowarzyszenie CASTOR z Bobrownik Małych i Stowarzyszenie Klub Jeździecki Komorów. Szczególne podziękowania należą się Marii Lech radnej Gminy Wierzchosławice i  Marii Nadolskiej  członkini KGW “Bobrowianki” z Bobrownik Małych oraz wszystkim osobom , którzy ten szczególny dzień wspólnie  z nami świętowali.

Krótka fotorelacja:

Pełna fotorelacja znajduje się na stronie -> https://www.bobrownikimale.info/11-listopada-narodowe-swieto-niepodleglosci-w-bobrownikach-malych/

Ostatnia modyfikacja: 18 listopada 2021

Komentowanie jest wyłączone.