Zbigniew Drąg

Zbigniew Drąg

Wójt

Tel.: (14) 631-90-12 (sekretariat)
Email: ug@wierzchoslawice.pl

Ewa Sukta

Ewa Sukta

Skarbnik Gminy – Główny księgowy budżetu

Tel. (14) 631-90-24
Email: ewa.sukta@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 32 (2 piętro)

Krzysztof Fitrzyk

Krzysztof Fitrzyk

Sekretarz Gminy

Tel.: (14) 631-90-12 (Sekretariat)
Email: ug@wierzchoslawice.pl


PEŁNOMOCNICY:

Wojciech Kasperowicz

ds. Ochrony Informacji Niejawnych

Tel. (14) 631-90-32
Email: wojciech.kasperowicz@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 33 (2 piętro)

Urszula Lech

ds. Zarzadzania Jakością

Tel. (14) 631-90-19
Email: urszula.lech@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 2 (1 piętro)

Urszula Lech

ds. Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych

Tel. (14) 631-90-19
Email: urszula.lech@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 2 (1 piętro)

Dariusz Lech

Pełnomocnik Wyborczy – Urzędnik Wyborczy

Tel. (14) 631-90-22
Email: dariusz.lech@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 22 (2 piętro)

REFERAT ORGANIZACYJNY, EDUKACJI, KULTURY, SPRAW SPOŁECZNYCH i OBYWATELSKICH:

Krzysztof Fitrzyk

Kierownik Referatu

tel. (14) 631 90 14
Email: krzysztof.fitrzyk@wierzchoslawice.pl
Sekretariat

Magdalena Pazdan

Stanowisko ds. obsługi sekretariatu, spraw kancelaryjnych i organizacyjnych

Tel.: (14) 631-90-12 (sekretariat)
Email: magdalena.pazdan@wierzchoslawice.pl
Sekretariat – 2 piętro

Dariusz Lech

Stanowisko ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych

Tel. (14) 631-90-22
Email: dariusz.lech@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 22 (2 piętro)

Agnieszka Jasicka

Pomoc administracyjna ds. ewidencji ludności, dowodów osobistych, karta dużej rodziny

Tel. (14) 631-90-22
Email: agnieszka.jasicka@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 22 (2 piętro)

Agnieszka Starzyk

Pomoc administracyjna ds. obsługi klienta

Tel. (14) 631-90-30
Dziennik Podawczy – parter

Mateusz Muniga

Informatyk / Administrator Bezpieczeństwa Informacji

tel. +48 601 979 939
Email: mateusz.muniga@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 23 (2 piętro)

Sabina Turek

Obsługa Organów Gminy i Archiwum

Tel. (14) 631-90-26
Email: sabina.turek@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 16 (1 piętro)

Andrzej Stec

Z-ca Kierownika ds. Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych

Tel. (14) 631 90 46
Email: andrzej.stec@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 47 (3 piętro)

Urszula Wasa

St. Inspektor ds. oświaty

Tel. (14) 631-90-20
Email: urszula.wasa@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 53 (3 piętro)

Irena Kawa

Główny Księgowy Oświaty

Tel. (14) 631 90 39
Email: irena.kawa@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 48 (3 piętro)

Renata Niedojadło

Inspektor ds. finansowania i księgowości oświaty

Tel. (14) 631-90-27
Email: renata.niedojadlo@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 45 (3 piętro)

Renata Rzepa

Inspektor ds. płac oświaty

Tel. (14) 631 90 46
Email: renata.rzepa@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 47 (3 piętro)

Melania Derendal

Inspektor ds. oświaty

Tel. (14) 631-90-27
Email: melania.derendal@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 46 (3 piętro)

Barbara Bach

Pomoc administracyjna ds. obsługi klienta/sekretariatu

 Tel. 14 631 90 12 (sekretariat)
Email: barbara.bach@wierzchoslawice.pl

Natalia Markiewicz

Pomoc administracyjna


REFERAT INWESTYCJI, ROZWOJU i GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI:

Paweł Moskal

Kierownik Referatu

Tel. (14) 631-90-41
Email: pawel.moskal@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 7 (1 piętro)

Aleksandra Kwaśniak

Stanowisko ds. Gospodarki Komunalnej i Lokalowej

Tel. (14) 631-90-16
Email: aleksandra.kwasniak@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 8 (1 piętro)

Halina Kucharska

Stanowisko ds. Zamówień Publicznych i Ewidencji Działalności Gospodarczej

Tel. (14) 631-90-31
Email: halina.kucharska@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 10 (1 piętro)

Danuta Kania

Stanowisko ds. Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Tel. (14) 631-90-27
Email: danuta.kania@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 3 (1 piętro)

Barbara Krawczyk

Referent ds. Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami

Tel. (14) 631-90-53
Email: barbara.krawczyk@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 2 (1 piętro)

Anna Ogar

Pomoc administracyjna

Tel. (14) 631-90-39
Email: anna.ogar@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 1 (1 piętro)


REFERAT DROGOWNICTWA, OCHRONY ŚRODOWISKA i GOSPODARKI PRZESTRZENNEJ:

Józef Górowski

Kierownik Referatu

Tel. (14) 631-90-17
Email: jozef.gorowski@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 11 (1 piętro)

Kazimierz Zając

Stanowisko ds. Gospodarki Przestrzennej

Tel.  (14) 631-90-18
Email: kazimierz.zajac@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 6 (1 piętro)

Józef Kuboń

Stanowisko ds. Finansowania Inwestycji i Ochrony Środowiska

Tel. (14) 631-90-42
E
mail: jozef.kubon@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 5 (1 piętro)

Michał Mikos

Ekodoradca

Tel. (14) 631-90-48
Email: michal.mikos@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 4


REFERAT BUDŻETU i FINANSÓW: 

Ewa Sukta

Kierownik Referatu – Skarbnik – Główny księgowy budżetu

Tel. (14) 631-90-24
Email: ewa.sukta@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 32 (2 piętro)

Łucja Boroń

Stanowisko ds. finansów i księgowości

Tel. (14) 631-90-15
Email: lucja.boron@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 34 (2 piętro)

Ewa Drogoś

Stanowisko ds. finansów i księgowości

Tel. (14) 631-90-51
Email: ewa.drogos@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 36 (2 piętro)

Małgorzata Kwiecień

Stanowisko ds. finansów i księgowości

Tel. (14) 631-90-33
Email: malgorzata.kwiecien@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 35 (2 piętro)

Wojciech Kasperowicz

Stanowisko ds. płac

Tel. (14) 631-90-32
Email: wojciech.kasperowicz@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 33 (2 piętro)

Bernadeta Twardowska

Z-ca Kierownika ds. Podatków

Tel. (14) 631-90-21
Email: bernadeta.twardowska@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 26 (2 piętro)

Dominika Bryl

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

Tel. (14) 631 90 52
Email: dominika.bryl@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 25 (2 piętro)

Jadwiga Owsianka

Stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych

Tel. (14) 631-90-52
Email: jadwiga.owsianka@wierzchoslawice.pl
Nr. pokoju: 25 (2 piętro)


URZĄD STANU CYWILNEGO:

Stanisława Piekarz

Kierownik USC

Tel. (14) 631-90-23
Email: usc@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 24 (2 piętro)

Dariusz Lech

Z-ca kierownika USC

Tel. (14) 631-90-22
Email: dariusz.lech@wierzchoslawice.pl
Nr pokoju: 22 (2 piętro)


Zespół Gospodarczy:

Ewa Latocha, Władysława Krupa

Pracownik gospodarczy

Władysław Baranowski

Kierowca autobusu

Wojciech Rzepski

kierowca


Stan aktualny na dzień: 1 stycznia 2017 r.