Już w najbliższy piątek 16 grudnia dajmy się porwać atmosferze Świąt Bożego Narodzenia! Od godz 17.00 do 19.00 Gminne Centrum Kultury w Wierzchosławicach wypełnią świątecznie przystrojone stoiska i wystawcy ze specjalnie dobranym asortymentem: rękodziełem, przysmakami, ozdobami choinkowymi.

W programie wiele atrakcji, które pozwolą lepiej przygotować się do Świąt Bożego Narodzenia!

Szczególnie zapraszamy osoby, które poszukują niebanalnych prezentów pod choinkę dla swoich bliskich – będzie je można znaleźć na stoiskach przygotowanych m.in. przez seniorów oraz dzieci i młodzież szkolną.

O świąteczną atmosferę zadba również kuchnia Centrum Kultury – będzie można spróbować m.in. pierogów i barszczu wigilijnego, a jeżeli ktoś w nim zasmakuje – to również będzie można zamówić ich dostawę na wigilijny stół.
Skoro o stole mowa – podczas wigilii nie może na nim zabraknąć sianka – każdy będzie mógł zabrać ze sobą wiązkę pachnącego siana.

Dużą atrakcją będzie z pewnością występ Zespołu Pieśni i Tańca Swojacy, który już od kilku tygodni przygotowuje się do zaprezentowania swojego programu Bożonarodzeniowego.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci – odbędą się warsztaty dekorowania pierniczków, lepienia pierogów, wspólne śpiewanie kolęd – także w formie karaoke. O dobrą atmosferę zadbają również animatorzy, którzy poprowadzą zabawy w świątecznym klimacie.

Uwaga! Wśród osób, które odwiedzą świąteczny kiermasz rozlosujemy 3 żywe choinki!

Program:
17.00-18.00 – Świąteczny blok animacji – warsztaty, gry i zabawy,degustacje.
18.00-18.30 – Koncert kolęd w wykonaniu ZPiT „Swojacy”
18.00-19.00 – Świąteczny blok animacji – dalszy ciąg.

Serdecznie zapraszamy!

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast strony